World of Tanks zdobywa Golden Joystick Awards

Tym razem oficjalnie z portalu WoT 😉 Zgodnie z naszą zapowiedzią, w nagrodę dostaniecie PD x2 za każde zwycięstwo dnia.

World of Tanks otrzymał po raz trzeci nagrodę Golden Joystick, zdobywając najwięcej głosów w kategorii „Still Playing!”! Nie byłoby to możliwe bez naszej ogromnej, fantastycznej społeczności oddanych graczy. Wasze zdrowie!

Za każdym razem onieśmiela nas energia i pasja, jaką dażycie World of Tanks, a to zwycięstwo jest prawdziwym świadectwem tego, jak daleko razem zaszliśmy. Wasze wsparcie to dla nas wyjątkowa nagroda. Tworzenie gier to długi, złożony proces a Wy jesteście powodem, dla którego to robimy; jesteście paliwem, które nas napędza! Pomogliście nam przetrwać siedem lat wzlotów i upadków, lepszych i gorszych momentów. Nadal będziemy słuchać Waszych uwag i rozwijać grę, którą wszyscy tak bardzo uwielbiamy.

Zawsze popychaliście nas ku zwycięstwu, więc teraz chcemy świętować to zwycięstwo właśnie z Wami. Uruchomiliśmy misję bojową Zgarnij wszystko! zwiększającą PD dwukrotnie za zwycięstwa.

Misja będzie dostępna od 6:00 w sobotę, 18 listopada do 6:00 w poniedziałek, 20 listopada.

Nagroda:

 • PD x2 za bitwę.

Cel:

 • Wygrajcie bitwę.
 • Znajdźcie się w pierwszej dziesiątce graczy w drużynie pod względem zdobytego bazowego doświadczenia.

Ograniczenia:

 • Tylko bitwy losowe.
 • Powtarzalna.
 • Poziom IV lub wyższy.
 • Tylko po wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

38 komentarzy

 1. braindeadbot pisze:

  Pozdrawiam wugie tak jak oni pozdrawiają graczy ****** skurwiele ..I.
  Im się należny ale karny ***** a nie golden joystick

 2. ArbuzowyKolega pisze:

  Po prostu umieram ze szczęścia

 3. Pomidorek pisze:

  No no no gg wg

 4. Hebius pisze:

  Za każdym razem jak w tej grze coś jest uzależnione od zwycięstwa to przeważenie winrate wynosi 30-40%.

  • Szczecinianin pisze:

   Mam to samo i dlatego mam już wywalone czy zwycięstwo czy porażka i czy zrobię jakąś misje ….Robie dmg i tyle ..

  • Znafca pisze:

   Mi dzisiaj całkiem niezłe bitwy wychodziły. Po ok. 40 bitwach WR z dnia na poziomie 65% (co zajęło prawie 4 godziny). A grałem głównie ciężką francą 7 tieru i francuskim lekkim 9 tieru. Na nowego ciężara XP zebrany, a jutro w ok. 2 godziny powinienem zebrać brakujący XP do AMX 13 105. No i po tym robię sobie przerwę do końca roku, aby naładować baterię na przyszły rok i przyszłe wierzchołki i eventy 🙂

   • Szczecinianin pisze:

    Ja to nawet nie patrze na to bo i po co …A skad wiecie że ile będzie trzeba mieć exp na tego ciężara francuskiego ?? A ty wiesz że w grudniu będą ciekawe eventy ??

    • Znafca pisze:

     XP widziałem na testowym i jest obecnie 62,5k. O ile się to nie zmieni oczywiście, ale w razie czego czołgu jeszcze nie sprzedałem.

     Grudniowe eventy mam gdzieś, zwłaszcza, że kluczowy event będzie dostępny w sklepie premium, czyli w miejscu, które mnie nie obchodzi. W okresie świąt bożonarodzeniowych nigdy nie spędzałem w tej grze i nie zamierzam tego robić.

 5. Snoopek13 pisze:

  No i super 🙂 Zasłużona nagroda 😉

 6. Antek pisze:

  Ostatnio po każdej aktualizacji i wywaleniu modów (używam tylko XVM) gra mi sie dużo lepiej niż jak zainstalowanego XVMa tzn. lepsze mi losuje drużyny lepsze RNG strzelam celniej bez skupienia. a mnie ludzie nie przebijają (wr z 50% często skacze do 70%). Napewno nie jest to przypadek od jakiś 4 aktualizacji to norma że przez 1 dzień gra mnie kocha i gra mi się wyśmienicie. Może WG uzależniło RNG i MM od zainstalowanych modów? a może po polu bitwy jeździ mniej cziterów bo nie zdążyli jeszcze swoich czitów po instalować.
  Więc mam tylko pytanie czy tylko ja tak mam?

  • warrior pisze:

   To tylko złudzenie… Słyszałem wiele teorii, że konto premium pomaga, że pomidorom lepiej losuje, że jak się za dobrze gra to gorzej losuje itp itd. Porostu RNG jest po prostu duże i wszechobecne, że gdy masz szczęscie i wyniki wywalone w kosoms lub pecha to szukasz racjonalnych przyczyn tego zjawiska. Ja od miesiąca mam same pomidorstwo w teamie, z 65% recenta na 55% spadło, a recnet wn8 utrzymuje się na tym samym poziomie 4k. Grałem trochę bez modów, trochę z, trochę bez konta premium, trochę z …

 7. JA pisze:

  SZCZECINIANIN taki kolorek jesteś że obrażasz innych przecież nie do Cuebie należy wybierać i osaszac kto i jak będzie grał
  Ps. A może ty jesteś jak to określiłeś „czerwonym ścierwem”

 8. seba74 pisze:

  [grammar nazi mode on]
  „dażycie” ????
  [grammar nazi mode off]

  no w sumie to grali, grają i grać będą

 9. Anonim pisze:

  ło kerwa
  teraz x2 exp
  za tydzień x2 exp
  można będzie podexpić ostro 😀

  dowód na x2 za tydzień:
  https://youtu.be/5m5Xv0BiEMk?t=1m13s
  chociaż będzie jak będzie

 10. Szczecinianin pisze:

  Za te ich qwa losowania dziś to ja mam już wyje*** na ich ta smieszna nagrodę …Wygrać bitwe ?? Chyba ich ******ło ….Jeżeli scierwo czerwone na is 7 wygrywa bitwe to ja już nie mam pytan nt graczy….

 11. Brawo WG pisze:

  jak WG mogło to teraz wygrać… no tak tylko RU głosowało bo tam WG się stara o gracza a EU ma w *****… Wygrali nagrodę i dali genialną „nagrodę” w której trzeba wygrać bitwy 🙂 BOTY vs PLAYERS… GG WG

 12. ehh pisze:

  to w 2 dni trza będzie te 62500 XP na siódmym AMXie wyekspić i będzie spokój…

  no i należy podziękować wszytkim ruskom za głosowanie na WG 😛

 13. Roophert pisze:

  Do tego dzień premki i można podexpić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.