Listopadowy Wierzchołek drzewa – czas głosować!

Dowódcy!

Pojazd, który jest bohaterem tej edycji Wierzchołka drzewa, został wybrany przez Was poprzez głosowanie. Właśnie rozpoczynamy kolejne, macie zatem szansę na wybranie bohatera następnej oferty Wierzchołek drzewa, która rozpocznie się 1 listopada.

Po wprowadzeniu oferty na jeden ostatnio dodanych do gry pojazdów rozpoczynamy ankietę z czołgami lekkimi X poziomu. Zalogujcie się więc na swoje konto i koniecznie oddajcie głos na swój ulubiony pojazd.

Link do ankiety.

Ankieta zostanie zamknięta 13 października.

Wierzchołek drzewa – specjalne zasady:

 1. Czas trwania: Oferty specjalne Wierzchołek drzewa trwają przez cały miesiąc.
 2. Bonusy: Zniżki na pojazdy należące do wyróżnionej linii, zwiększony przyrost PD ich załóg oraz dwie misje specjalne, dostępne wyłącznie dla pojazdu X poziomu z linii występującej w ofercie.
 3. Głosowanie na pojazd: Na forum zostaną opublikowane specjalne ankiety. Możecie głosować na pojazd, który chcielibyście zobaczyć w następnej ofercie Wierzchołek drzewa.
 4. Możliwość głosowania: Każdy, kto posiada zarejestrowane konto, może zagłosować w ankiecie po zalogowaniu się na forum.
Dwie misje specjalne będą dostępne dla każdego, kto posiada w garażu pojazd X poziomu z linii wyróżnionej w ofercie. Misje te będą dostępne przez dwa miesiące od chwili rozpoczęcia oferty.

9 komentarzy

 1. Może i gadam głupoty... pisze:

  Zagłosowałem na Niemiaszka, bo lubię snajpić z czerwonej linii, obok samych majestatycznych klikaczy. WN8 najważniejsze! Kappa.

 2. gwiazdorz pisze:

  nie jestem zbanowany i jestem zalogowany

 3. Uzar pisze:

  A kiedy wierzchołek na arty?

 4. Spostrzegawczy użytkownik World of Tanks pisze:

  A WZ-132-1 to nie jest LT z X tieru? 😛
  Nie da się na niego zagłosować 🙂

 5. gwiazdorz pisze:

  czy tylko ja mam problem z tym linkiem. Wywala błąd, że niby nie mam pozwoleń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.