Ukryte ulepszenia w 9.17

Kolejne ciekawostki z łaty 9.17. Tym razem, dzięki Milky’iemu, możecie zauważyć kilka ciekawostek dotyczących modelu ruchu niektórych czołgów. Na pierwszym filmiku widać, jak zachowuje się słynny „weakspot” na Super Persie, podczas ruchu działa:

Tutaj natomiast pokaz ruchu zawieszenia podczas nagłego hamowania – zwróćcie uwagę na ruch kół:

via Milky’s Mod Shop

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

6 komentarzy

 1. wielorybwacek pisze:

  Ciekawe jak będą się zachowywać wszystkie weakspoty po nowym patchu i zmianie zasad overmatchingu.

 2. qwasxz pisze:

  ” Na pierwszym filmiku, jak zachowuje się słynny weakspot na Super Persie, podczas ruchu działa”. rurki to nie weakpoint, nie ma ich w modelu kolizujnym.

  • PSR pisze:

   Człowieku, masz ładnie zaznaczone, „weakspot” nie weakspot, jest to taki żart bo naprawdę spora liczba graczy w to wierzy. No ale trzeba coś popie***lic…

 3. GuardianW pisze:

  Coś nowego się dowiedziałem, przeważnie strzelałem we właz dowódcy i dolną część wieży na bokach, a tu wystarczy strzelać w „rurki”. Czyli SP dostał nerfa, ciekawe czy w T29 jest to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.