„Najlepsi Czołgiści”. Jacy są?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. gregorba napisał(a):

  To by było na tyle jeżeli chodzi o uczciwe granie i możliwość zajęcia dobrego miejsca, to jest po prostu frustrujące i demotywujące bo wiesz że twój wysiłek jest nic nie wart. Wystarczyłoby żeby WG wyłączyło z klasyfikacji graczy plutonowych i skala tej patologii byłaby zdecydowanie mniejsza.

  ps. hint dla WG, dajcie po prostu w sklepie premium możliwość wylicytowania powiedzmy pierwszych 50 miejsc i przynajmniej będzie wszystko jasne.

 2. Zaciekawiony napisał(a):

  Bardzo ciekawe w sumie gdybym miał kontakt to takiego człowieka to nie jedną złotówkę wydał bym za wbijanie czołgów :p
  np za typa 59 😀

  ktoś ma jakiś kontakt to tego/tych Panów ?

 3. ko napisał(a):

  no oby bylo duzo banów bo wg spi caly czas

  • 12qt napisał(a):

   „Co się tyczy banów – WG wali już bez ostrzeżenia, wywala z rankingu i banuje na potęgę, również permanentnie. Spis zbanowanych ma się pojawić na forum WG po zakończeniu wydarzenia „Najlepsi Czołgiści”.” Czytasz do końca? 😛

 1. 14:05, 26 Listopad 2016

  […] (mowa o wydarzeniu „Najlepsi Czołgiści” o którego bolączkach już pisaliśmy… – KLIK) – A właśnie że nie, tym razem dobrze się przygotowaliśmy. Będą zaoczne wyroki i […]

 2. 18:59, 6 Grudzień 2016

  […] „Najlepsi Czołgiści”. Jacy są? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.