WG Fest 2016

pmlrdhfqu0e

Wargaming postanowił zorganizować własne targi gier. Zamiast corocznej wizyty firmy na IgroMirze, WG ogłosiło własny festiwal!

Już 17 grudnia w światku Wargaming czeka nas ogromne wydarzenie! WG Fest po raz pierwszy zbierze wszystkie gry firmy Wargaming pod jednym dachem – zaczynając od ulubionych „Czołgów”, „Okrętów” i „Samolotów” kończąc na absolutnie nowych projektach firmy.

* WG Fest odbędzie się 17 grudnia 2016 roku w Moskie, w kompleksie „Ekspocentr”, Krasnopresnenskaja nabereznaja 14. Otwarcie festiwalu – o godzinie 10:00.

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niektórymi szczegółami nadchodzącego wydarzenia. Główną zaletą festiwalu będzie jego rodzinna forma: WG zaprasza wszystkich graczy z ich rodzinami i bliskimi. Program jest rozplanowany praktycznie na cały dzień: do samej północy.

To tylko część tego, co czeka nas na WG Fest:

  • Występy znanych artystów,
  • Strefy konkursowe dla wszystkich projektów Wargaming,
  • Kontakt z deweloperami,
  • Prezentacja nowych projektów oraz najnowsze wiadomości o grach,
  • Prezenty i niespodzianki dla uczestników festiwalu,
  • Różnorakie jedzenie. Przecież głodny gracz – zły gracz.

via WoT Express

9srfuviskye

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.