Stream z Parim1331 i Falathi

Oglądajcie polski stream z menadżerami społeczności!


W najbliższą środę 4 września będziecie mogli zagrać w plutonie z naszymi menadżerami społeczności Parim1331 i Falathi. Włączcie transmisje o godzinie 17:00 i zgłaszajcie się na czacie Twitch, aby zaprosili Was do plutonu. Będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym czas konta premium WoT, a nawet po jednej Skodzie T27 dla najlepszych graczy.

Zasady są proste:

 1. Podczas streama musicie zaprosić Parim1331 i Falathi, by zagrać z nimi razem w plutonie.
 2. Gracze, który zdobędą największą liczbę bazowych punktów doświadczenia wygrają!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. koro pisze:

  Parim to wyjątkowo żałosny osobnik. Ani be ani me na żadne pytanie. Nie zna gry, nie zna realiów, grać też nie umie (wygląda jakby ktoś ostatnio nabijał mu staty a tego regulamin zabrania). Chowa się za monitorem i prowadzi działania jedynie za plecami, moralność typowego korposzczura. Firma powinna dawno zwolnić ich obu.

 2. SirBushman pisze:

  https://i.imgur.com/82JFbwr.png

  Z Forum „zniknięto” ten wpis.
  Oby Bin4r tego nie zrobił 😉

 3. facet pisze:

  Pan fa coś tam a to nie dzięki ..nie wiem , nie mogę powiedzieć (bo nie wiem) jakbym ja w swojej pracy takie teksty sadził to praca by mnie bardzo szybko zmieniła ..amatorstwo …

  • Bin4r pisze:

   Gdybyś miał podpisane NDA, to też niewiele więcej mógłbyś powiedzieć.

   • Anonim pisze:

    Zgoda. Tylko jak masz klauzuje podpisaną to po co organizujesz Q&A? Po co ten stream organizowany? Jaki cel ma osiągnąć. Przeciez to logiczne że będą ludzie go o cos pytali. Po co te gry w plutonie z Alą na żywo? Skoro nic nie może powiedzieć to niech siedzi w Paryżu bądz Mińsku i patrzy jak konto bankowe mu rośnie. I niech przestanie udawać z tym swoim uśmiechem na twarzy jakomkolwiek zazyłość z polską społecznościa graczy WOT.
    A co do Twoich reguł banowania i definicji krytyki dozwolonej. Ty Panie redaktorze banujesz wg swoich standardów. Czyli wszystko. Mnie banujesz co druga moją wypowiedz. Choćbym napisał tylko że lubie lody waniliowe to automatycznie ban. Wczoraj napisałem coś wieczorem. Komentarz odrzucony z adnotacją ze strony głownej – komentarz zablokowany bo zdyt dużo komentarzy wstawiłem. Joke? Jeden na dwa dni to dużo? To sa te Twoje standardy? Niedawno takie zdjęcie było wq serwisach informacyjnych. Siedzi koles przed bramą Białego Domu z transparentem TRUMP TO K…….S. i co? Siedzi bo może. Bo prawo do krytyki jest.
    Jak to było w jednym filmie – luzuj bokserki:)

 4. i pisze:

  Fajnie tu macie… 90% komentarzy nie przeszło cenzury 🙂

  • Bin4r pisze:

   Jest różnica między dzieleniem się swoim krytycznym zdaniem na temat WG, ich pracowników czy samej gry, w sposób kulturalny, oraz konstruktywny a mieszaniem kogoś z błotem, bo miało się takie widzimisię. Akurat lwia część zablokowanych lub usuniętych komentarzy nie mieściła się w ramach czegokolwiek. A wydaje mi się, że naprawdę każdego stać na to minimum przyzwoitości by podzielić się jakimś sensownym wpisem.

   • Anonim pisze:

    tu nie trzeba byc nieprzyzwoitym by miec usuniety komentarz, taka prawda i nie raz widzialem jakis protest ktory byl skotecznie usuwany takze pewnie i to zniknie heja

   • i pisze:

    Prawdą jest że jako ”gospodarz” tej strony nie możesz pozwolić aby ”goście” rozrabiali,ale niestety większość z nich miała racje co do pewnego jegomościa.Ja mam swoje zdanie na jego temat: znudziło mu się, nie ma własnego zdania, brakuje pomysłów ? Odejdź i daj szanse komuś bardziej rozgarniętemu. To normalna kolej rzeczy bo człowiek już tak ma i po pewnym czasie ”wypala się”.

 5. Anonim pisze:

  Mam nadzieję, że nie trzeba będzie robić przelewu 5 zł aby uzyskać atencję strimującego i uzyskać guano wartą opinię.

 6. Ra pisze:

  O której to się skończyło i dlaczego tak krótko?

 7. Anonim pisze:

  Pan F……… odpowiada na pytania :
  1) nie wiem
  2) nie wiem
  3) może
  4) szczegóły wkrótce
  5) możliwe
  6) ruskie tanki nie są OP
  7) buff tygrysa i pantery? Napierw musimy poprawić parametry kw-2
  8) E-25? Kartofel? 907? NIGDY więcej nie pojawią się w sklepie za golda.

 8. Luke pisze:

  Ale po co ten stream, żeby nas wkurzyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.