WZ-111 Model 5A. Droga mędrca

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

W wielkich górach i żyznych dolinach Niebiańskiego Cesarstwa żyje ciężki czołg 10. poziomu – WZ-111 Model 5A. Czy uda Wam się go okiełznać i poznać jego Dao? Tak! Po obejrzeniu tego filmu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. anonim pisze:

  Takich jaj to ja nie widziałem .. gram udes 16.. strzał w amx 50 120 w bok .. – nie przebito pancerza .. 2 strzał w tył – rykoszet 😀 😀 a koleś na 84 hp…. 😀 😀

  • Glint pisze:

   Bo to jest specjalna ustawka a nie rng. Pamiętam jak kilka lat temu nie przebicie jakiegoś czołgu zdarzało się może raz na 20 bitew, a teraz cud jak w ogóle coś się przebije, dzisiaj na przykład grając Centurionem 7/1 nie przebiłem 2 razy z rzędu E75 w dolną płytę!!! Pytam się jak pociskiem o pewnie 268 mm można nie przebić w dolną płytę czołgu 9 tieru?! Podobne rzeczy dzieją się na Strv 103B ale jakoś na rosyjskich czołgach nie zdarza się to praktycznie wcale! Teraz już wiadomo po co są te specjalne okazje na premki i nagrody, żeby zatrzymać graczy którzy lubią sobie pograć czymś innym niż Czerwono armistami.

   • ANON pisze:

    Dawaj powtóreczkę z nieprzebijania czołgów zacny graczy, ocenimy co było nie tak 🙂

    • anonim pisze:

     PO jaki uj ci to potrzebne ?? gram na tym najlepzym dziale … najlepsze to że kole był CZERWONY więc mi qwa wytłumacz jak mogłem go nie dobić , tego czerwonego smieia ???

     • ANON pisze:

      Powtórka potrzebna, żeby sprawdzić czy taka sytuacja się zdążyła czy tylko szukasz atencji.
      🙂
      W czym problem, daj powtórkę i zobaczymy w co celowales

 2. mikiniki123 pisze:

  Na black market za kredyty*

 3. ***** rankedy pisze:

  pozdro katolickie swiry, ustawione te bitwy, ludzie z fejmu co hwila po 3 na temam!!! wole grac sobie moim tygrysem ii, najelszpa usemka 😉

 4. mikiniki123 pisze:

  Jeśli pojawi się IS-6 na black (za kredki) market to warto go kupić? W ogóle co warto kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.