Wersja 1.5.1 – pierwszy test publiczny

Krótka informacja: w czwartek, 16 maja powinien wystartować test publiczny aktualizacji 1.5.1 (chyba, że pójdzie coś nie tak, to zostanie przesunięty na piątek). Aktualizację dla serwera testowego będziecie mogli pobrać dopiero około godziny 17:00-18:00 czasu moskiewskiego.

Instalator do pobrania pod tym linkiem: KLIK.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. Dziadek Kukla syn pana Pali-wody pisze:

  Co to za czołg dla tych co ustaweczki zrobili co filmy były na YT?

 2. anonim pisze:

  Tak z innej beczki – czy wy też maci dość LF po np 2 h grania ?? bo ja tak …To co robią te szmaty na kołowcach to wykracza poza logikę myslenia o tej grze … Mamy 4 odcinek a ja nawet nie mam 3 poziomu i raczej go nie zrobię bo jak tu grać jak widmo czołgi napier****** w ciebie a ty nie możesz nic mu zrobić ….Tryb ten jest dla tych co napier….. po kilka godz dziennie … nie mówię tu o 2h bo to mało…..Nie dziwię sie że dużo graczy ma ten tryb gdzieś … Zarobić kredyty … nie mam na co wydawać te co mam obecnie …

 3. Marian pisze:

  Wiadomo coś o zawartości patcha?

 4. Zaciekawiony pisze:

  Najpierw to wg musi sprawdzić graczom obligacje ile maja a później będą czołgi za np 30 tys obligacji

 5. Mi pisze:

  A na tapecie igła w oko dla pomidorów. Utrzymują grę, ale tego czołgu nigdy nie zdobędą.

 6. czy rano można instalować

 7. anonymus pisze:

  W tej aktu bedą czolgi za obligacje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.