Poznajcie nowe czołgi do wypożyczenia w trybie Linia frontu

Nowy odcinek Linii frontu, nowe czołgi do wypożyczenia 😉


W nowym odcinku na temat Linii frontu przedstawiamy Wam nowe pojazdy do wypożyczenia i okiełznania! W następnym tygodniu będziecie mogli zasiąść za sterami dwóch potężnych czołgów:

  • Löwe, uosobienie niemieckiej celności w formie ciężkiego czołgu snajperskiego.
  • T-54 First Prototype, wszechstronny radzieckiego czołg średni.
Ważne: Jeśli chcecie zaparkować w garażu niezawodny czołg, pamiętajcie, że T-44 będzie pierwszym czołgiem na liście przez cały sezon Linii frontu w 2019 r.
Lowe
LOWE

PEŁNY PRZEWODNIK

Löwe jest jednym z najstarszych pojazdów premium i bezapelacyjnie należy do pancernej klasyki. Rozgrywka tym czołgiem przypomina poniekąd grę Tigerem II, przy czym Löwe ma mocniejszy pancerz, co pozwala na stosowanie taktyki kątowania kadłuba. Pancerz na wieży jest silnie nachylony i jeszcze grubszy niż na kadłubie, dzięki czemu z łatwością odbija pociski przeciwnika.

Löwe jest jednak najbardziej znany ze swojego działa. Armata  10,5 cm Kw.K. L/70 odznacza się duża celnością i miota pociski o wysokim współczynniku penetracji. To doskonała broń snajperska, która pozwoli Wam atakować przeciwników z dalekiej – a tym samym bezpiecznej – odległości.

Zalecane wyposażenie: najważniejszą cechą tego czołgu jest jego działo, więc warto zamontować wyposażenie, które dodatkowo je wzmocni. Polecamy mechanizm dosyłający, stabilizator oraz system naprowadzania, dzięki którym każdy pocisk będzie miał możliwie największą skuteczność.

Zalecane umiejętności: dość standardowe. Unikajcie walki na bliski dystans, a na wypadek uszkodzeń przygotujcie umiejętność Naprawa. Warto wybrać Szósty zmysł, który jest przydatny w każdej sytuacji, a pozostałe umiejętności należy dobrać tak, aby zwiększyły skuteczność działa.

T-54 First Prototype
T-54 FP

PEŁNY PRZEWODNIK

Ta radziecka maszyna jest bardzo wszechstronna. Połączenie wieży T-44 z kadłubem T-54 sprawia, że pojazd poradzi sobie w każdej sytuacji, ale nie będzie wybitny w żadnej konkretnej roli. Ta cecha jest ogromnym atutem w trybie Linia frontu. Użyjcie dobrej mobilności do walki w zwarciu, odbijajcie pociski mocnym kadłubem i odgryzajcie się przeciwnikowi!

 100 mm D10T-K będzie nieocenionym sojusznikiem w tym zadaniu. Ta broń jest bardzo niebezpieczna, szczególnie na bliskim dystansie, ponieważ dobrze się nią steruje (jak na radzieckie działo) i zadaje dużo uszkodzeń na minutę.

Zalecane wyposażenie: polecamy przydatne połączenie mechanizmu dosyłającego, stabilizatora i wentylacji, które zagwarantuje, że każdy pocisk wystrzelony z bliskiej odległości wbije się w pancerz przeciwnika.

Zalecane umiejętności: zestaw umiejętności nie powinien odbiegać od tego, który stosuje się w radzieckich czołgach średnich. Najpierw Szósty zmysł i Naprawa, a potem Strzał z biodra, Gładka jazda i Bezpieczne magazynowanie.

T-44
T-44

PEŁNY PRZEWODNIK

Ten czołg średni VIII poziomu jest znany ze swojej mobilności, dobrego maskowania i niezłego pancerza. Całkiem uniwersalne połączenie, które można dodatkowo dostosować dwoma rodzajami działa, każde z odmiennym stylem rozgrywki.

100 mm LB-1 jest ogólnie dobrze zrównoważone i stanowi dobry wybór, jeśli lubicie standardową rozgrywkę czołgami średnimi.

122 mm D-25-44 wręcz przeciwnie, jest działem specjalnym. Ma o wiele mocniejsze uderzenie, ale nie jest tak stabilne.

Zalecane wyposażenie: Mechanizm dosyłający i stabilizator pionowy pomogą w przypadku obu dział. Ale jeśli wybierzecie kaliber 122 mm, wyposażcie się w ulepszony system naprowadzania działa lub ulepszoną wentylację jako trzeci element wyposażenia.

Zalecane umiejętności: Szósty zmysł i naprawa to podstawa, a bezpieczne magazynowanie jest ważne ze względu na podatny magazyn amunicji.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

  1. anonim pisze:

    Zastanawaim sie nad wypożyczenem T 54 FP..Załogę do niego będę miał ale czy warto wydać 240k kredytów na niego by grać LF i zarabiać ?? Bo mam nadzieję że on zarabia jak na premkę przystało…

  2. Anonim pisze:

    A apropo czołgów wystawionych do kupienia z okazji linii frontu. Czemu wargaming wystawił t-34-3 do kupienia skoro raczej i tak nikt go nie kupi? Moim zdaniem o wiele więcej zarobili by na czymkolwiek innym (np progetto 46, panhard 105 lub lorr 40t).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.