Bitwy rankingowe: zestawy stylizacyjne

Tym razem screeny nowych zestawów stylizacyjnych, które będzie można zdobyć w nadchodzącym sezonie Bitew rankingowych. Przyznawane graczom, którzy zajmą nagradzane miejsca odpowiednio w złotej, srebrnej i brązowej lidze kolejnego sezonu bitew rankingowych.

Styl Specjalny „Złota Liga”

Styl przyznawany graczom, którzy wykazali się niezwykłymi umiejętnościami: ukończyli wszystkie dywizje i znaleźli się wśród 20 % najlepszych graczy lub jako pierwsi trafili do ligi. Styl zastosowany na pojeździe pokazuje rzeczywiste osiągnięcie właściciela. Aby móc zastosować ten styl, musicie każdorazowo bronić zdobytego tytułu w kolejnych Sezonach Bitew rankingowych.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl Specjalny „Srebrna Liga”

Styl przyznawany graczom, którzy wykazali się odpowiednim poziomem zaangażowania i determinacji, wchodząc do Srebrnej Ligi sezonu. Styl zastosowany na pojeździe pokazuje rzeczywiste osiągnięcie właściciela. Aby móc zastosować ten styl, musicie każdorazowo bronić zdobytego tytułu w kolejnych Sezonach Bitew rankingowych.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl Specjalny „Brązowa Liga”

Styl przyznawany graczom, którzy wstąpili do Brązowej Ligi. Styl zastosowany na pojeździe pokazuje rzeczywiste osiągnięcie właściciela. Aby móc zastosować ten styl, musicie każdorazowo bronić zdobytego tytułu w kolejnych Sezonach Bitew rankingowych.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Odpowiedzmiktoś_pls pisze:

  podobno mają być 3 cykle bitew rankingowych w tym roku, czy to oznacza że za każdy „cykl” będzie możliwość odebrania nagród/maskowania? Czy po całym evencie będą dopiero nagrody?

  • Bin4r pisze:

   Nagród z pewnością – kamuflażu już niekoniecznie. Rozumiem to tak, że jeżeli np. w 1 odcinku BR zdobędziesz jeden z tych trzech zestawów, to aby móc go eksploatować cały rok będziesz musiał w kolejnych odcinkach / cyklach BR osiągnąć co najmniej tą samą ligę.

 2. Jasiek122 pisze:

  NIE MAM CZYM GRAĆ MAM DOPIERO E-75 MOŻE KTOŚ POMOŻE DORADZ CO ROBIĆ moja nazwa w grze to jasiek122

  • Anonimmm pisze:

   Jesteś może chory albo grasz na jakimś ustawionym bocie? Bo nie wiem jak po 61k bitew można oddawać średnio 1 strzał z przebiciem na 10 bitew na poszczególnych czołgach. Nie rozumiem tego

   • PaK_Wagen pisze:

    No to jakis debil jest albo inwalida, bo innego wytlumaczenia ni znajduje

    • Anonim pisze:

     na pewno bot, 6600 bitew na B1? 5900 na pz III/IV? Śrdnio 1380 bitew miesięcznie ogółem? Nikt normalny tyle nie gra. 150 średniego dmg na e-75? Tobie się jeszcze chce grac po tym 67k bitew skoro nie umiesz totalnie NIC zrobić i jesteś kulą u nogi swoich drużyn? Jedyną radą jest uninstall, zadnych pieniędzy w to konto nie włożyłeś. Nawet mój kuzyn dziesięcioletni jest pomarańczką… Może jesteś trolem który znalazł bota i podając się za niego czeka na kogoś kto się nabierze? Oczywiście opcji jest wiele, nie zmienia to faktu że WG nic z takimi kontami nie robi, nawet mimo raportów. Kolejne konto pokroju znanego Elektryka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.