Bitwy rankingowe: zestawy stylizacyjne

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Odpowiedzmiktoś_pls pisze:

  podobno mają być 3 cykle bitew rankingowych w tym roku, czy to oznacza że za każdy „cykl” będzie możliwość odebrania nagród/maskowania? Czy po całym evencie będą dopiero nagrody?

  • Bin4r pisze:

   Nagród z pewnością – kamuflażu już niekoniecznie. Rozumiem to tak, że jeżeli np. w 1 odcinku BR zdobędziesz jeden z tych trzech zestawów, to aby móc go eksploatować cały rok będziesz musiał w kolejnych odcinkach / cyklach BR osiągnąć co najmniej tą samą ligę.

 2. Jasiek122 pisze:

  NIE MAM CZYM GRAĆ MAM DOPIERO E-75 MOŻE KTOŚ POMOŻE DORADZ CO ROBIĆ moja nazwa w grze to jasiek122

  • Anonimmm pisze:

   Jesteś może chory albo grasz na jakimś ustawionym bocie? Bo nie wiem jak po 61k bitew można oddawać średnio 1 strzał z przebiciem na 10 bitew na poszczególnych czołgach. Nie rozumiem tego

   • PaK_Wagen pisze:

    No to jakis debil jest albo inwalida, bo innego wytlumaczenia ni znajduje

    • Anonim pisze:

     na pewno bot, 6600 bitew na B1? 5900 na pz III/IV? Śrdnio 1380 bitew miesięcznie ogółem? Nikt normalny tyle nie gra. 150 średniego dmg na e-75? Tobie się jeszcze chce grac po tym 67k bitew skoro nie umiesz totalnie NIC zrobić i jesteś kulą u nogi swoich drużyn? Jedyną radą jest uninstall, zadnych pieniędzy w to konto nie włożyłeś. Nawet mój kuzyn dziesięcioletni jest pomarańczką… Może jesteś trolem który znalazł bota i podając się za niego czeka na kogoś kto się nabierze? Oczywiście opcji jest wiele, nie zmienia to faktu że WG nic z takimi kontami nie robi, nawet mimo raportów. Kolejne konto pokroju znanego Elektryka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.