Tapeta z klimatem – Linia frontu

Autor: MarM

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Eberhard Mock pisze:

  Od wprowadzenia kołowców nawet ten tryb przestał być fajny (random „15:1” już dawno nie jest). Włączyłem w piątek, pierwsza bitwa: zanim dojechałem na miejscówkę żeby bronić A, to kołowce przeciwnika zajęły już B 😁 Bitwy się skróciły i przypominają chaotyczną nawalankę. Gdzie podziała się taktyczna gra w czołgi, którą kiedyś tak pokochałem?

 2. hatfu! pisze:

  Chyba tapeta z klimatem oszustwa i zaniżania twojego RNG z każdym poziomem, ciekawe że na poniżej 15lvl każda gra to kapitan i wyżej a powyżej 20 to już kapitana nawet się nie da zdobyć. Ten pod tylko udowadnia jak WG manipuluje za pomocą RNG!

  • Anonim pisze:

   U mnie wczoraj od 21 do 23 ostatnie 4 bitwy fl to major. W jednej to mi braklo okolo 2mm na pasku do generala. Wiec nie wiem co zle robisz. Brobisz bazt lub zajmujesz? Bo to daje wiecej expa niz dmg, a nie jest az tak zalezne od rng. Btw. Mam 24 poziom fl aktualnie.

   • hatfu! pisze:

    Wiesz co robię źle? NIE opłacam konta premium!

    • Anonim pisze:

     A co ma konto premium do nabijania rangi na fl? Ze niby gorszy mm przez to masz i rng?

    • ***** cebulę pisze:

     Ot kolejny debil, który uważa, że konto premium daje mu lepszy mm i rng..

     • M pisze:

      Pewnie wyjeżdża swoimi wymuskanymi ciężkimi, robi 1500 dmg i połowę bitwy czeka na czołg. Ludzie po prostu nie ogarniają że ten tryb jest dla szybkich czołgów z celnym działem, dużym dpm i depresją działa. No i oczywiście inżynieria na każdym czołgu to podstawa. W pierwszym odcinku ledwo kilka razy otarłem się o Generała, mając po 7k dmg a w tym miałem go już z 10 razy. Wszystko dzięki inżynierii. Raz nawet zrobiłem w bitwie 3k dmg a i tak generał wpadł.

     • Anonim pisze:

      tak jak kolega M psize cap to podstawa. aczkolwiek co do ciezkich sie nie zgodze. w koncowej fazie bitwy tez daja rade:) no i 112 capowanie jest calkiem przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.