Sea Hawk FGA.6: Odrzutowy sęp

Sea Hawk to pierwszy samolot odrzutowy opracowany przez słynną firmę Hawker w latach 40. W nadchodzącej aktualizacji 1.87 planujemy wprowadzenie jednej z ostatnich modyfikacji Sea Hawka do War Thunder. Piloci, poznajcie Sea Hawka FGA.6!

W War Thunder, Sea Hawk FGA.6 będzie nową maszyną dostępną dla wszystkich pilotów w V erze brytyjskiego drzewa lotniczego, a do gry trafi wraz z nadchodzącą aktualizacją 1.87. Dzięki szerokiemu wachlarzowi podwieszeń Sea Hawk najlepiej sprawdzi się w swojej zamierzonej roli, czyli przy ataku na cele naziemne w bitwach wyższych er.

Jako, że Sea Hawk należy do pierwszej generacji samolotów odrzutowych z Wielkiej Brytanii, piloci powinni podchodzić do niego ze stosunkowo skromnymi oczekiwaniami, przynajmniej jeśli chodzi o osiągi. Napędzany silnikiem turboodrzutowym Rolls-Royce Nene Mk.103 o sile ciągu około 23 kN, Sea Hawk w wersji FGA.6 jest w stanie osiągnąć maksymalną prędkość 964 km/h na poziomie morza.

Podczas gdy Sea Hawk FGA.6 nadal jest w stanie podbijać przestrzeń powietrzną nad polem walki, piloci szybko przekonają się, że obszarem, w którym samolot naprawdę pokazuje swój pełny potencjał jest atak naziemny.

Wyposażony w 12 węzłów Sea Hawk FGA.6 jest w stanie przenosić imponujący wachlarz podwieszeń, od niekierowanych rakiet do bomb (o wagomiarach 500-1000 funtów). W zależności od obciążenia i indywidualnych umiejętności pilota, Sea Hawk FGA.6 może zniszczyć liczne cele, nim będzie musiał wrócić na lotnisko w celu przezbrojenia.

Ogólnie rzecz biorąc, Sea Hawk FGA.6 zapewni brytyjskim pilotom skuteczny, wysokopoziomowy samolot do ataku naziemnego, który z powodzeniem łączy w sobie stosunkowo dobre osiągi z doskonałym arsenałem uzbrojenia dodatkowego.

Sea Hawk FGA.6 stanie się dostępny dla wszystkich pilotów i entuzjastów brytyjskiego lotnictwa wraz z premierą nadchodzącej aktualizacji 1.87 dla War Thunder — koniecznie spróbujcie sami! A do tego czasu, czytajcie nasze blogi,  by uzyskać więcej informacji na temat najnowszych wydarzeń dotyczących kolejnej ważnej aktualizacji War Thunder. Udanych łowów, lotnicy!

 

Źródło: https://warthunder.com/pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.