Mikrołatka 0.8.0.1 w WoWs

 

Dziś w godzinach rannych, pomiędzy 5:00, a  6:00 został wprowadzony mikro patch. Tłumaczenie trochę kuleje, ale nie mieliśmy czasu go dopieszczać.


Abyś mógł jak najlepiej dostosować dowódców wraz z okrętami do nowej gry lotniskami postanowiliśmy przedłużyć do 11 lutego, możliwość darmowego szkolenia swoich dowódców, ponownego rozdawania punktów umiejętności oraz zdemontowanie modernizacji za darmo. To wydarzenie obejmuje wszystkich dowódców i okręty, niezależnie od specjalizacji lub klasy.

Dziennik zmian:
W aktualizacji 0.8.0.1 przeprowadzimy zmiany balansu i ulepszenia lotniskowców i statystyki AA.

 • Aby zmniejszyć potencjał ataku samolotów szturmowych na niszczyciele w bitwach na wysokim poziomie, postanowiliśmy ze liczba samolotów w dywizjonie została zmieniona na 9, a w grupie ataku na 3. Zmiany dotyczyły lotniskowców VIII Lexington,  VIII Shokaku,  X Midway, X Hakuryu.
 • Zwiększono wysokość, do której powracający samolot musi dotrzeć, aby stać się niewrażliwym na ogień AA. Umożliwi to statkom dłuższe strzelanie do powracających samolotów i pomoże przeciwdziałać taktyce, w której gracz wydaje rozkaz eskadrze, aby powrócić natychmiast po pierwszym locie grupy ataku (domyślnie klawisz „F”).
 • Manewrowanie pośród eksplozji AA pozwala zmniejszyć obrażenia zadawane z obrony powietrznej, nawet w zakresie okrętów z silną obroną przeciwlotniczą. Ponownie podzieliliśmy efektywność obrony powietrznej pomiędzy stałe obrażenia i obrażenia zadawane przez eksplozje. Dzięki temu taktyki unikania wybuchów będą nadal skuteczne, ale nie pozwolą, aby samoloty pozostały zbyt długo w zasięgu obrony powietrznej, nie powodując zarazem znacznych strat, szczególnie podczas atakowania formacji okretów.
 • Zmieniono kilka cech japońskich bombowców torpedowych. Teraz, jeśli podczas przygotowań do ataku, grupa atakująca wykona manewry, twój cel nie ustabilizuje się tak szybko, jak tylko twoje samoloty będą gotowe do opuszczenia torped. celowanie jest trudniejsze, a podczas manewrowania w ataku – zaczyna się rozjeżdżać. W celu przeprowadzenia skutecznego ataku, musisz uprzedzająco wybrać linię ataku i spróbować nie robić manewrów w ostatniej chwili.
 • Zmniejszono ryzyko zalania o około jedną trzecią w przypadku japońskich torped powietrznych na poziomach IV-VIII, oraz o połowę w przypadku niemieckich VIII poziom i japońskich torped lotniczych na X poziomie .
 • Znaczące zmiany wpłynęły  X Hakuryu. Przygotowanie do ataku jest teraz dłuższe i trudniejsze – zmieniono parametry celowania i zwiększono kąty rozrzucania torped, nawet jeśli celowanie jest najdokładniejsze. Ponadto, prędkość samolotu po powrocie do lotniskowca jest zmniejszona, a opóźnienie przed rozpoczęciem nowego ataku jest zwiększone. Znacząco zmieniliśmy charakterystykę torped: zmniejszoną prędkość, zwiększony promień wykrycia i czas uzbrojenia.
 • Aby zwiększyć skuteczność ataków, dodaliśmy odporność na ataki bombowców w momencie gotowości do ataku (gdy wskaźnik celowania zmieni kolor na zielony). W tej fazie ataku wszystkie bombowce otrzymają 30% mniej obrażeń.
 • Poprawki: cel dla podstawowego samolotu szturmowego na VI Rangeris jest teraz podobny do celu dla wszystkich amerykańskich samolotów szturmowych. Charakterystyka podstawowego materiału eksploatacyjnego „Fighter” dla V Emeraldare ma taką samą wartość, jak „Fighter II”, a minimalna prędkość bazowych japońskich bombowców na wszystkich poziomach nie przekracza minimalnej prędkości badanych bombowców .
  Jeśli okręt nie ma dział AA o średnicy 25 mm, zasięg obrony AA średniego typu zaczyna się od 1 km. Konfiguracja tych jednostek zostanie podświetlona, ​​jeśli nie można strzelać samolotami w zasięgu 1 km.

Zmiany do testowanych okrętów

 • Brytyjskie bombowce torpedowe wykazywały nadmierną skuteczność w walce. Aby je zrównoważyć, wprowadzono następujące zmiany:
  Zmieniono parametry podejścia do ataku brytyjskich bombowców torpedowych: czas trwania przygotowania do ataku został zwiększony, a kąty torpedy rozprzestrzeniane w optymalnym celu zostały zwiększone.
 • Zmieniono ustawienia na wszystkich brytyjskich torpedach powietrznych: wydłużono czas uzbrojenia, zwiększono zasięg, a ich prędkość wynosi obecnie 35 węzłów.
 • Na brytyjskich lotniskowcach na poziomach VIII i X jest teraz tylko jeden rodzaj torpedy: Mark XII (podstawowa torpeda powietrzna VIII poziomu).

Ponadto niektóre poprawki zostały naprawione w aktualizacji:

 • Naprawiono błąd, w wyniku którego flaga jedenastego Sezonu był nieprawidłowo wyświetlana w profilu gracza w sekcji ze statystykami sezonu.
 • Naprawiono błąd powodujący zawieszenie się gry podczas przełączania do portu, w niektórych przypadkach na słabych konfiguracjach komputera. Naprawiono błąd, który powodował, że w niektórych przypadkach dźwięk ujęć w walce był niepoprawnie odtwarzany.
 • Wreszcie, na cześć obchodów Nowego Roku Księżycowego, wszyscy gracze, którzy przenieśli się do Smoczego Portu, zobaczą nowy ekran ładowania z obrazem tematycznym.

AD.1

 

W patchnotes 0.8.0.1 pominięto ważny punkt dotyczący zmian w zakresach AA.
 
Obrony bliskiego zasięgu AA obejmuje teraz działa do 30 mm. Zmiana ta połączy słabe obron AA średniego zasięgu z obroną AA na krótkim dystansie, wzmacniając ją i usuwając strefę, w której skuteczność dział przeciwlotniczych była niska.
 
Dotyczy to okrętów takich jak na przykład krążowniki Atlanta, Cleveland, Pensacola, Dallas i pancerniki Colorado i Arizona.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.