Aukcje na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Aukcje na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Unikatowe czołgi i okręty, oficjalna odzież, klocki i gadżety oraz granie z polskimi przedstawicielami!

Wargaming ma przyjemność poinformować, że już kolejny rok kiedy wspieramy działania statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cel 27. Finału czyli zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na aukcjach znajdują się unikatowe, rzadko występujące czołgi i okręty, licencjonowane ubrania i akcesoria, klocki od Cobi, a nawet… wspólne granie z Polakami pracującymi w firmie Wargaming!

Miłośnicy czołgów i World of Tanks mają w tym roku dwie, ciekawe propozycje. Pierwszą z nich, niejako z okazji wprowadzenia polskiej linii do gry w zeszłym roku, jest zestaw polskich czołgów premium (50 TP prototyp oraz Pantera Pudel) wraz z oficjalnymi ubraniami wprost ze sklepu Wargaming Store – bluza z kapturem, spodnie dresowe, koszulka z Panterą Pudel oraz klocki firmy COBI również z tym czołgiem. Wisienką na torcie są dwa zestawy – koszulka i torba „Polska siła, polska chwała” dla zwycięzcy. Ten zestaw znajdziecie pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-tanks-50tp-pudel-oraz-gadzety-i8763847

Druga aukcja to gratka dla prawdziwych kolekcjonerów. Znajdziecie na niej unikatowy czołg Panzer V/IV. Jest to prawdziwa legenda, którą można było dostać tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. Wystawiamy go wyłącznie na szczytne cele i z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z tą perełką kolekcjonerską na aukcji znajdziecie zestaw klocków COBI Maus, odzież i akcesoria od Wargaming Store – koszulkę w klimacie tego niemieckiego potwora, breloczek do kluczy i naszywkę z logo World of Tanks. W skład aukcji wchodzi również koszulka i torba „Polska siła, polska chwała.” Aukcja dostępna jest pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-tanks-panzer-v-iv-oraz-gadzety-i8764237

Wilki morskie i fani World of Warships w tym roku mogą wyraźnie powiększyć swoją kolekcję okrętów premium, gdyż na aukcję wystawiliśmy naprawdę wartościowy zestaw. W skład niego wchodzą krążownik VIII poziomu Belfast, japoński niszczyciel V poziomu Kamikaze R, radziecki krążownik VIII poziomu Kutuzov oraz amerykański pancernik IX poziomu Missouri. Oczywiście każdy okręt przypływa wraz z miejscem w porcie. Taki zestaw wydatnie powiększy Waszą kolekcję. Co więcej, będzie mogli te bestie przetestować wraz z Polakami pracującymi przy grze – Arturem Płóciennikiem, producentem wykonawczym World of Warships i Michałem Jastrzębskim, koordynatorem polskiej społeczności graczy. Termin wspólnego pływania w dywizjonie do ustalenia indywidualnie ze zwycięzcą. Dodatkowo, mamy coś wyjątkowego dla budowania z klocków – egzemplarz limitowanej edycji modelu World of Warships: Battleship Bismarck ze specjalnym certyfikatem autentyczności podpisanym przez prezesa firmy COBI oraz projektantów. Do zestawu dołączona jest indywidualna tabliczka z nazwą okrętu i numerem 011 zgodnym z certyfikatem. Licytować można tu: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-warships-zestaw-okretow-dywizjon-i8768002

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także zachęcamy do dzielenia się informacją o aukcjach i licytowania wysoko!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Max pisze:

  Pół Złotej Mrówki, życzę Ci by w naszym kapitalistyczno-socjalistycznym państwie nie było dane Ci sie leczyć.
  Dużo zdrowia dla Ciebie i rodziny, Inaczej będziesz (będziecie) zmuszony korzystać ze sprzetu dostarczananego dzięki WOŚP.
  Tyle w temacie! Dużo zdrowia!

 2. Pół Złotej Mrówki pisze:

  Odnośnie organizacji charytatywnych.
  Ich „szemrane” działanie było opisane w pewnej – głośnej swego czasu na świecie – książce. Nie mogę przypomnieć sobie tytułu, a google nie pomaga w tym względzie (co mnie nie dziwi).
  A odnośnie Owsiaka, to proponuję zapoznać się z terminami: „Mrówka Cała” i „Złoty Melon”…

  A moje prywatne zdanie jest takie, że potępiam żebractwo i rządy państw pod „rządami”, których w ogóle pojawia konieczność uprawiania publicznego i zinstytucjonalizowanego żebractwa pod nazwą „organizacje charytatywne”.

  Konieczność zinstytucjonalizowanej pomocy milionom potrzebującym świadczy o totalnym upadku państwa i zbrodniczej wręcz „nieporadności” klik (bo trudno je nazwać „elitami”) rządzących danym państwem/terytorium.

  Gdy jestem na zakupach i jacyś licealiści zaczepiają mnie przy wejściu z prośbą o pomoc a to na jakiś PCK czy inny Caritas, to mówię im tak:

  – „Nie wstydzicie się żebrać? Jesteście młodzi. Zamiast tu stać żebrząc, to lepiej dobrze się uczcie, żebyście, jak dorośniecie, mogli zbudować taką Polskę, żeby wasze dzieci nie musiały żebrać tu jak wy teraz.”

  Trzeba widzieć miny tych młodych ludzi…

 3. I tu kolega Stary Wilk ma rację.Niestety takie organizacje jak caritas i tp.są nastawione na zysk.Z każdej złotówki przekazanej dla potrzebujących 10 gr. trafia do nich,reszta na utrzymanie tych pseudo fundacji .Co do Wośp gość rozlicza się co do złotówki,inaczej Kler [Owsiak jest solą w ich oczach] i inne organizacje polityczne czy to PIS czy PO utopiły by go w szklance wody.

 4. Kosa pisze:

  wg już wysprzedało praktycznie wszystkie swoje legendy (kartofel, typ59, defender, lefhr) i teraz już nie nic ciekawego do dodania na aukcje

 5. Sebix pisze:

  oczywiscie cene podbijaja fejkowe konta z whoregamingu (noworejestrowani uzytkownicy allegro)

  • Stary Wilk pisze:

   Wośp to okazja by coś sprzedać, w ten czas jest pełno ofert co mają wspólne z wośp tylko nazwę, a pieniądze idą na prywatne konto. Nawet są ludzie typu „mam chorą córkę”. Dlatego nigdy nie płaciłem na wośp, caritas i inne tego typu korporacje. Można pomagać bez tego typu ”podejrzanych pośredników”.

 6. Janusz pisze:

  Kiedy jakieś konkrety w sprawie MG ?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.