Mała aktualizacja 10 stycznia

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

29 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Czy po tej mini aktualizacji też wam spadły fps? u mnie zmiana z 120 na 30 🙁

 2. Pszemke2093 pisze:

  Podobno patch ten ma zwiększyć drop ze skrzynek. Potwierdzone info 😛

 3. Maraskin pisze:

  Ale czad pisałem o tym problemie na angielskim forum 3 tygodnie temu? Zbieg okoliczności?

 4. ALERNO pisze:

  No ja wlasnie tez wchodze na i czekam na jakies info o kampanii. Ob 907 bedzie za pbligacje czy bedzie mozliwosc zdobycia go ?

  • Anonim pisze:

   Za obligacje po zajęciu nagradzanego miejsca w Kampanii – więc jak ktoś bierze udział, a nie jest w top klanie – niech sobie te 4k obligacji nazbiera, by nie być zależny od klasyfikacji klanu. Prawdopodobnie też w ramach licytacji dla osób do któregoś miejsca. Od tak do kupna dla każdego retarda – nie liczyłbym na to, bo to by był policzek dla tych co biorą udział w Kampanii.

   • barbaron pisze:

    a co reszta gorsza jest dlatego że nie mam czasu grać w klanówki a płacę na tę grę to też coś mi się należy ten nowy brytol naprzykład za 15.000 obligacji byłbym skłonny dać a nie tylko klanowicze i klanowicze bo wszystko wam się należy

    • ALERNO pisze:

     Jak ja mam tylko 3k obligacji xd w pazdzierniku wydalem 5k na wentylacje do defendera wiec jestem ciekaw czy bedzie mozna zdobyc te czolgi bez wydawania obligacji

    • Anonim pisze:

     To jest nagroda za Kampanię klanową, a nie gry randomowe. Tak trudno to pojąć to twoim móżdżkiem? A to, że płacisz to wiesz za co płacisz. Ci co grają w klanach nie mają z automatu konta premium, darmowych czołgów typu Defender, etc. Mają te same i uczciwe wobec wszystkich zasady – albo ciułasz po turniejach/CW, albo płacisz. Ale ty najwyraźniej jesteś z tych płaczków co nic nie robiąc by chcieli wszystko. Nie masz czasu na maraton? Nie zrobisz czołgu bez płacenia. Nie masz czasu na grę w klanie? Nie zdobędziesz unikatowych pojazdów X tieru, ani nie będziesz miał profitów z rezerw klanowych. Może też tak powinienem płakać jak ty? Nie kupuję nic ze sklepu premium, ale tłukę bitwy losowe, więc Dafandor i rok premium też mi się od tak należy. W końcu zapełniam serwer co nie? 😛

     • Anonim pisze:

      I prawie jeszcze zapomniałem. Można też nauczyć się lepiej grać i dojść do jednego z najlepszych klanów, a tym samym nie marnować czasu na ślęczenie dzień w dzień na bitwach klanowych. Bo właśnie te średnie klany mają największe predyspozycje do niezdrowego przymuszania do aktywnej gry w okresie Kampanii. Na samym początku swojej WoTowej historii właśnie w takim klanie byłem i zaraz po Kampanii go opuściłem. Tyle spiny i kolesiostwa to nie na moje nerwy. W tych lepszych już klanach wystarczyło jedną, dwie bitwy na dzień i miało się spokój, bo czołg i tak wpadał z licencji klanowych. Więc ucz się gry, a możesz również niskim nakładem coś dostać.

     • Kulfon pisze:

      To jak jest to nagroda za kampanię to se grajcie tylko na kampaniach tym czołgiem a nie na ramionach.

 5. wkurzony_czołgista pisze:

  Zabrakło mi w albumie świątecznym OSTATNIEJ naklejki V poziomu żeby odblokować zestaw stylizacyjny. Dziwnym trafem po 10 próbach gromadzenia ozdób i rozbijania skorupek nadal nie mogę trafić na właściwy obrazek. Dziwnie losuje ciągle coś innego. Czyżby zmuszano mnie do aktu desperacji – kup skrzynie? Błąd czy sabotaż Wargamingu?

 6. Anonim pisze:

  Pytanie : Zestawy stylizacyjne da sie zdjac i zalozyc na inny pojazd ??
  Jesli tak to ktore ? – tylko swiateczne czy tez np te wg festowe czy moze nawet czarna wdowe za golda ?

 7. NewMulti pisze:

  Powiadam 10k kłópicie jakiś ósmy czołg

 8. A może jakieś informacje na temat zbliżającego wydarzenia na mapie globalnej haloo ?

 9. kurde już listopad? chyba w sylwestra przesadzilem…

 10. Anonim pisze:

  Z rocznym niemal wyprzedzeniem informują już o łatkach. 09, 11, 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.