WG Fest 2018 – Easter Egg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  jeszcze wypadające łuski po strzale by się przydały no i możliwość strzelania z karabinów.

 2. Roophert pisze:

  B1nar – to ja Ci zapodam jeszcze jednego ester egga – na pierwszym gifie widać tzw. „brwi Breżniewa”, czyli dodatkowe opancerzenie na wieży T-54/55. Również widać dodatkowe ekrany po bokach kadłuba (na pierwszym gifie osłaniające skrzynki, na drugim dodatkowe na gąski). Na czwartym zdjęciu widać to dokładnie (+ zbiorniki paliwa).

  Skórka? A może raczej nowy pojazd? Bo te brwi byłyby buffem dla zwykłego Teciaka. Wszystko wskazuje, że to któryś T-55AM, tylko który? T-55AM2? A może nasza Merida (chociaż ta najmniej mi tu pasuje)?

 3. Famero pisze:

  No to jest cały WoT , malują czołgi, odpadające elementy, mokry pancerz po wjeździe w wodę i 100 innych pierdół , ale by zabrać się za MM to już nie ma kto i nie wiedzą jak.

  • Stary Wilk pisze:

   MM jest poprawiony, chyba że chcesz wrócić do czasów gdzie:
   – V poziom losowało na X poziom
   – było się jedyną VIII na X (nie było lustrzanego odbicia poziomów)
   – 10 vs 10 art
   – w jednej drużynie np. same medy w drugiej TD albo HT (nie było lustrzanego odbicia typów pojazdów)

   • colraginis pisze:

    I z ręką na sercu powiesz, że teraz MM dobrze działa?
    Twierdzę, że ten aspekt gry wymaga wìększej uwagi niż odpadające elementy pancerza. Ale może się mylę. Pozdrawiam

    • Roophert pisze:

     A co stoi na przeszkodzie w pracy równoległej? Przecież zupełnie inny zespół zajmuje się detalami na czołgu, a zupełnie inny meachniką typu MM…

     • colraginis pisze:

      Nic. Zakładam jednak, że Ktoś w ramach podziału całego budżetu decyduje, który projekt ma większy priorytet. W moim przekonaniu nie jest to odpadający reflektor. To akurat nie przyciągnie nowych graczy.

    • Nie gram w domu pisze:

     Gram już prawie 5 lat. Uważam że obecny mm jest najlepszy z jakim miałem do czynienia. Być może +/- byłoby lepsze, ale podoba mi się to ze po obu stronach są takie same ilości thierów. I że magazynki są równoważne magazynkami, ciężary ciezarami itd. Nie przeszkadza mi też że często jestem losowany jako bottom Thier. Mam odpowiednią ilość przeciwników z mojego thieru a i więcej exp za dmg i asyste na wyższych thierach. To co mnie zdraznia to plutony złożone z 2 czy 3 op tankow. Z drugiej strony zdarzają się i w moich drużynach jak i u przeciwników. Wg mm to nie jest największy problem gry

   • Maxus pisze:

    Co jak co, ale takie losowanie jednej 8 na 14 X było dużo lepsze niż obecne 3/5/7, ponieważ obecnie cała bitwa jest mocno zależna od tych trzech topowych czołgów. Więc jeśli one zawiodą jest bardzo duża szansa, że taka bitwa jest przegrana dla całej drużyny.
    A tak grając np. 14/0/1 nawet mając pięciu totalnych pomidorów, nadal masz 9 czołgów do ugrywania bitwy.

    Co trzeba przyznać na plus to te lustrzane odbicia. Zauważyć trzeba, że i ta kwestia nie działa w 100% prawidłowo, bo jednak tedek tedekowi nierówny i nieraz zdarzają się losowanie, gdzie po jednej stronie jest Strv a po drugiej E3 czy Jagoda :/

    • Mi pisze:

     a mi zdarzało się, że u nas nie było lighta, a po przeciwnej był. I to wszystko działo się teraz, listopad – grudzień. Na szczęście nie było takiej akcji z artą.

   • Smalec pisze:

    MT vs HT oczywiście mt wygrywa 15-4. Taki mamy klimat. I gold ammo:)

  • JP pisze:

   A grafików i innych niech zwolnią – zatrudnią ich potem, jak naprawią MM. Nie myślałeś może o założeniu firmy? Bo jeśli tak, to przestań…

 4. Arda pisze:

  To za rok może się doczekamy tego co jest od dawna dostępne w modach, jak np. rozkładająca się artyleria.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.