Sklep premium: leKpz M 41 90 mm

Adwentową gwiazdą tego weekendu jest  leKpz M 41 90 mm, pierwotnie amerykański pojazd zmodyfikowany przez niemieckich inżynierów. Nie można narzekać na zmiany, które wprowadzili: wymienili oryginalne działo na celne, szybkostrzelne działo kal 90mm z pociskami OB o znacznie wyższej niż przeciętna penetracji. 

Zestaw standardowy:
 • leKpz M 41 90 mm
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%

Cena: 100,54 zł

Zestaw kompletny:
 • leKpz M 41 90 mm
 • 6 750 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • +3 przedmioty

Cena: 200,50 zł

Zestaw najlepszy:
 • leKpz M 41 90 mm
 • 17 000 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 •  Konto premium: 30 dni
 • + 10 przedmiotów

Cena: 401,07 zł

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Gustawpol pisze:

  Dobry tank, pod warunkiem, że nie spotka niczego w stylu Progetto. Znakomity w eliminowaniu z rozgrywki Scorpiona G i nowego ruska za pomocą pocisków HE.

 2. Hornet pisze:

  Cześć Panowie. Mam go i trzeba nim grać jak medem. Kamo przeciętne jak na LT. Dobra szybkostrzelność ale odrobinę mułowaty. Jeśli jednak potrzebujecie to jak nie opancerzoneto meda to jest fajny czołg. Lt432 jest moim zdaniem lepszy.

 3. KorpoSzczur pisze:

  Świeci się jak psu jajca. Nie ma w nic specjalnego. Mam tej chwili maskowanie jako 2 perk, ok. 85% a i tak jest bieda…..

 4. Anonim pisze:

  Umiesz grać „trollami”? Uwielbiasz pojazdy jak Pz4 czy M4 z grubą rurą?
  To w takim razie to jest wózek dla Ciebie.
  Jeden z niewielu czołgów premium wart wydania prawdziwych ojro. Jeśli nie brżydzisz się ładować kasiorę w biurowiec na Cyprze 😛

  • stary pisze:

   Kolego co te dwa pojazdy mają wspólnego z buldogiem ?? Na pewno nie gameplay. Niemniej jednak tak jak piszesz:
   „Jeden z niewielu czołgów premium wart wydania prawdziwych ojro. Jeśli nie brżydzisz się ładować kasiorę w biurowiec na Cyprze 😛”

   • Anonim pisze:

    Mają bardzo dużo wspólnego, mimo tego, że piątki to pojazdy teoretycznie z klasy czołgów średnich a „BuldogDE” jest lekkim.
    Wszystkimi można spotować, zajmować szybko dogodne pozycje, zniknąć z nich w razie potrzeby, a przedtem przywalić przeciwnikowi „soczystą” bułę z odłamkowo-burzących.
    Gejmplaj jest bardzo podobny. Jeśli wspomnianymi piątkami gra się, powiedzmy, „niestandardowo”, tylko trochę bardziej aktywnie.

    • stary pisze:

     Buła od pz czy m4 na 5 tierach i niższych to może robi robotę, ale bułeczka od buldoga za 320 to nawet na 6 nie robi wielkiego wrażenia. Nie bardzo wiem też jak chcesz zajmować nimi dogodne pozycje jak jeden jedzie koło 40/h a drugi chyba 50/h. Jeśli już miałbym porównywać gameplay do innych czołgów to porównałbym go do innych lajtów 8 tieru gdzie wypada zdecydowanie najlepiej. Najlepszy zasięg widzenia, świetna mobilność i pena na goldzie 250.

     • Anonim pisze:

      „Znafco” nie nawijaj, bo już bredzisz. Najlepszy zasięg widzenia? Chyba w twoich mokrych snach o nim. HWK ma lepszy, a amerykański Bulldog taki sam zasięg spotowania. Pena może większa niż u części lekkiej braci, ale choćby już wspomniany HWK też tyle na kumulach ma. Mobilność na tle reszty lightów jest dobra. Przy wjazdach na górkę widać jego ułomność. Jedynie co go wyróżnia to świetny DPM i pociski HE. I to chyba sprawia największą frajdę w grze nim.

     • stary pisze:

      Zapomniałem o HWK, jest to czołg według mnie beznadziejny i przeskoczyłem go za wolne, bo przez tą wieże z tyłu i jego skłonności do wywrotki ledwo zmęczyłem ‚szpica’ na 7 tierze 🙂 Natomiast co do bredzenia to rzeczywiście twoje porównanie z 5 tierami było trafniejsze Januszu 😉

    • sonsiad pisze:

     w mojej ocenie to bardzo wymagająca maszyna, świeci się z daleka na co trzeba cholernie uważać. w rękach dobrego gracza (jak sporo innych tanków) może zdziałać sporo, słabsi gracze mogą mieć problemy z ogarnięciem 😉

     • Siema. Kto PL? pisze:

      I dodatkowo każdy moduł, wewnętrzny i zewnętrzny jest jednocześnie ammorackiem i zbiornikiem paliwa. 😉

 5. ARQx pisze:

  Albo na elc even 90 🙂

 6. ARQx pisze:

  Miałem go na wypożyczenie i naprawdę przyjemna maszynka. Pewnie bym się skusił, ale ponieważ jestem w trakcie robienia francuskich lightów poczekam ma amx 13 57…mam nadzieję, że będzie.

 7. Janusz wg pisze:

  To ten slawetny buldog ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.