Kalendarz adwentowy: misja siódma

Misja siódma. Jeżeli nie wiecie jak przyjąć: Zakładka „Sklep” -> „Do kalendarza” -> „Misja dnia”

Kalendarz adwentowy: dzień 7

Nagrody

 • 3x Duża apteczka

Cele

 • Wygraj bitwę.

Ograniczenia

 • Tylko bitwy losowe.
 • Tylko pojazdy poziomów IV-X
 • Dostępna raz na konto.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. cymles pisze:

  „WYGRAJ”!?!?! No to już widzę, co za paranormalne zjawiska będą się w bitwach działy!!!

  • Weteran gry w gunwo pisze:

   Noo.. jest to jeden z najtrudniejszych warunków. Poza tym nie powinno być „Wygraj” tylko „Niech twoja drużyna wygra”, bo ja sam na 6 tierze robiąc po 3k dmg średnio sam bitwy nie wygram, a reszta drużyny ginie jak wyrzynane świnie. Poza tym gdy rzuca bitwy gdzie przeciwnik ma kilku niebieskich i zielonych graczy, a mój ma boty po kilkanaście wn8 i kilkadizesiąt tysięcy bitew, to śmiać się chce.

 2. Darias pisze:

  W buty niech sobie wsadzą te drętwe misje. Od dłuższego czasu lecą sobie w kule. Misji nie zaliczają a po reklamacji piszą że jakiś tam warunek nie został spełniony. Wczoraj odpisali mi że zalicza po pierwszym zwycięstwie, a nigdzie nie było to zapisane. To jakiś żart który jednak przestaje być śmieszny bo zbyt często się powtarza.
  Cóż WOT jest sobie Panem i ma nas wszystkich w poważaniu a my nie możemy absolutnie nic, chyba że łaskawie nam na to pozwolą (tak jak w opisie którego nikt nie czyta po aktualizacji: nic nie jest wasze i nic nie możecie chyba że wot zadecyduje inaczej.

  • adupatam pisze:

   Nie jest niczyją winą, że nie potrafisz przeczytać warunków misji. Było wyraźnie napisane, że ukończyć można jedynie pojazdami, które zdobyły bonus za pierwsze zwycięstwo dnia.
   Jeżeli nie podoba Ci się gra bądź jakikolwiek jej aspekt, na klawiaturze znajdziesz przyciski „ALT” i „F4”. Naciśnięcie ich jednocześnie znacząco poprawi jakość Twojego życia. Przestań narzekać i psuć innym nastrój.
   Miłego dnia.

 3. Anfamis pisze:

  Będą jakieś informacje na temat następnych dni kalendarza adwentowego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.