Okręt dnia – Massachusetts

 

 

Autor: MageT

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

  1. Tfujlesiu pisze:

    Gwoli ścisłości z Amerykanów ma najgorsze camo, gorsze niż Alabama lub N. Carolline.Świeci się bazowo z ponad 16km. Odziedziczył za to 46% osłony torpedowej. Ponadto ma najlepsze skupienie artylerii dodatkowej na tierze i 50% szybszą grupę naprawczą.

  2. J_jW pisze:

    Ciekawe doświadczenia pojedynków z artylerią dodatkową i IFHE robił w testach porównawczych z Bismarckiem Szparagus na swoim kanale i wykazywały wyższość rozwiązania amerykańskiego. Ja ostatnio miałem pojedynek na wymaksowanym Bismarcku z wypasionym Massachusetts z „fioletem” z klanu SPUDS i udało się wygrać. Ale, ja z kolei nie używam IFHE tylko podwyższam prawdopodobieństwo podpalenia przy pomocy „eksperta w wyburzaniu” zarówno dla głównej jak i pomocniczej artylerii. I działa, amerykański pancernik systematycznie podpalany z głównej i dodatkowej finalnie spłonął nie wykończając mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.