Mała aktualizacja 20 listopada

Krótka informacja: jutro na serwery zostania wgrana mała aktualizacja. Z jej powodu serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 20.11.2018 w godzinach od 05:00 – 05:30 CET. W tej mikro-aktualizacji:

 • Zakończenie trybu Wielkiej bitwy dla 8 poziomów;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. 1234 pisze:

  przez ta ****** aktualizacje do bitwy wczytuje mnie jak rozgrywak trwa juz minute kpina i oni naprawiaja probelmy techniczne hahaha

 2. GustawPol pisze:

  Nie odnotowałem aktualizacji na swoim kliencie gry- być może to była jakaś serwerowa.

 3. jn pisze:

  Ani razu mnie nie rzuciło na wielką bitwę VIII tierów a zrobiłem na nich ok 100 bitew. Tiery X owszem, ale na VIII ani razu się nie trafiło…

 4. NiEMiEC pisze:

  „Zakończenie trybu Wielkiej Bitwy dla 8 poziomów” Jak ja jeszcze kurka wodna nie zagrałem RAZ a wg już usuwa? Fajnie, mi się podoba sprawdzanie czegoś, co trwa kilka sekund

 5. Anonim pisze:

  zlikwidować tryb wielkiej bitwy na 8 to umieją a zabrać to pomarańczowe paskudstwo z garażu to już nie da się od wielu dni.

 6. Anonim pisze:

  To była wielka bitwa, myślałem że na CT 😛 Mody trzeba będzie na nowo instalować czy wystarczy przerzucić ?

 7. FuWg pisze:

  Poprawiono niektóre problemy techniczne, tj. Działałający czat, chwilowy brak lagów, 90% bitew z mm +2 (będzie 95%), brak wywalenia z gry po zakończeniu bitwy. Pozdrawienia od wg.

 8. Lagi pisze:

  Dlaczego zawsze mam ok. 80-100 fps, ale na mapie lotnisko w trybie snajperskim nagle spada do 15fps. Tylko na tej mapie i tylko w snajperskim. Od kilku tygodni.

 9. Interex pisze:

  Dzieki stary!

 10. Liton pisze:

  T4324-HGP4U-XF4ET

  Kodna „wynajem LT-432” na 25 bitew. Have fun.

 11. kormisMDC pisze:

  wiele bitwy na 8
  może być ciekawie:)

 12. mk pisze:

  mi od kilku dni lecą fps z 120 na 30 sic!

 13. Michał pisze:

  Coś zepsują?,jak myślicie?Od paru dni Wot uruchamiał się tak jakoś dziwnie,strony internetowe przewijały się jakoś nie ciekawie.Ale co ma piernik do wiatraka?Niestety ma.Przyczyną był najnowszy sterownik karty graficznej od AMD.Zainstalowałem starszą o jeden numerek i wszystko wróciło do normy.Tak że nie zawsze jest to wina WG.

 14. Janusz WN8 pisze:

  No to kurła trzeba przygotować się na lagi, nie działający prawidłowo czat, itp. usprawnienia po wprowadzeniu łatki :)))

 15. Eberhard Mock pisze:

  Jeszcze nikt nie napisał, że mody przestaną działać? Ludzie, co z Wami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.