Ankieta World of Tanks

Kolejna ankieta przeprowadzona wśród graczy World of Tanks. Z pytaniami możecie zapoznać się poniżej 😉

Dzięki Thorin.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Patriota pisze:

  Panowie ta gra ma być zabawą, więc przestańcie, się spinać . Każdy gra jak umie i nie zarzynajcie się po przegranej bitwie.

 2. WojTas pisze:

  Jane że nie zadowolą każdego ale maja zarys tego czego gracz oczekuje.

 3. gram za free pisze:

  „no to chodź kozaku na solo, ja wezmę sobie defekatora na full goldzie, z załogą wyszkoloną za złoto, racjami i modułami, a ty stockowego tygrysa II albo T32.”
  Dlaczego akurat Tygrysa czy T32 i dlaczego stockowe? czyżbyś się bał innych czołgów? A weź sobie tego gównianego Defendera, ja wezmę sobie IS-a 3 albo np AMX-a 50 100 i wystarczy żeby cię rozwalić.

 4. Fateq pisze:

  Ciekawe co jest w stanie zmienić ta ankieta, bo wydaje mi się, że nic

 5. gallanonim pisze:

  Co do ankiety ,,,…. powinni zmienić losowania na bardziej sprawiedliwe … bardzo często zdarza się że jadąc VIII losuje w VI no i co taka 6-stka może z ciężkim czołgiem z 8 -tieru zrobić??? popłakać się tylko … losowanie powinno być tier wyżej lub niżej z naciskiem na „lub” a nie „i” w środku …. w chwili obecnej ( nawet po poprawkach na losowaniu ) np . niszczyciel z X znosi na hita przeciętnego średniaka z VIII tieru … to na pewno nie jest sprawiedliwe… bo żeby przebić takie nie wiem T110E4 – VIII musi mieć premki i to też biednie wygląda …. ogólnie losowania mało sprawiedliwe

  • XD pisze:

   Naucz się gościu grać to sobie poradzisz. Jak dla mnie losowania +/-2 są ogromnym urozmaiceniem gry.

   • NSX pisze:

    czyli lubisz grać na dole stawki.

    niech zgadnę, jesteś szeregowym pracownikiem na linii produkcyjnej i lubisz swoją pracę bo jest urozmaicona

    • gallanonim pisze:

     hmm pewnie byś się zdziwił , heh , po jednej sugestii oceniasz całokształt … w sumie pracuje w biurze , ale czy praca na linii produkcyjnej jest czymś złym ? Podejrzewam ,że doświadczeniem i umiejętnościami ( może nie w WOCIE) bym Cię zgasił ,ale tu nie o to chodzi … w sumie nie wyłapałeś sensu mojej wypowiedzi , czytaj ze zrozumieniem

     • XD pisze:

      Nie wiem czemu czemu piszesz do NSX, skoro on do mnie to napisał XD
      Wracając do tematu. Nikt nie lubi być na dole, ale radzę sobie. To po pierwsze, a po drugie raz jesteś na dole, a raz na górze więc komentarz z ****.

 6. Srugie pisze:

  LT-432 nowy rak zaraz za IS-3 A, ludzie przestańcie w to grać, WG rypie was w odbyt aż się dymI!!!

  • ... pisze:

   Jeśli grasz umiejętnie to nawet bez premek pokroju Defendera, czy IS-3A dasz sobie rade, a jeśli nie chcesz kupować żadnego rodzaju premek, konta premium czy innych tego typu udogodnień, to tak naprawdę odpowiedz sobie na pytanie, kto tak właściwie „rypie w odbyt”, Ty dostając od lepszych graczy którzy znając życie zazwyczaj nie jadą nawet premką, po prostu od nich dostajesz, czy WG cały czas próbując ulepszyć tą grę, nie chce ich usprawiedliwiać, bo prawdą jest że ich polityka co do udogodnień premium jest dość specyficzna, jeśli nie powiedzieć nawet pazerna, ale zawsze możesz grać bez udogodnień, ludzie sobie z tym radzą.

   • benio pisze:

    Facet zejdź na ziemie, żal takich naiwniaków jak ty ….

    • Czułkista pisze:

     Wszystkie czołgi które zrobiłem na swoim koncie są bez konta premium (nie licząc darmowych dni za kody bonusowe). Udało mi się zrobić is4, is7, obj277, t110e5 i e4 i artę t92. Więc można jak najbardziej, tak jak pisze kolega wyżej – bez jakichkolwiek udogodnień. Co do kupowania czegokolwiek – serio tak bardzo lubicie zaglądać komuś w portfel? Zajmijcie się najlepiej swoim potfelem. Wątpię aby ktokolwiek brał Wasze zdanie na poważnie, bo poważni to nie jesteście na pewno. Wedlug mnie bez sensu takie komentarze, ludzie i tak będą wydawać kasę na co chcą i grać w co chcą, nic Wam do tego. Jak tak bardzo chcecie żeby WoT padł, to w ogóle po co wchodzicie na takie strony które promują WoTa? Przecież nabijacie wyświetlenia, a co za tym idzie promuje ie grę dalej – czyli zalatuje od Was hipokryzją. Najlepiej odetnijcie się w ogóle od WG, nie będziecie nabijać wyświetleń, gra przez to straci jakiegoś gracza, a my, którzy gramy nie będziemy wysłuchiwać bądź czytać jakich idiotycznych treści nic nie wnoszacych do tematu. Teraz czekam na ból czterech liter wszystkich napinacz 🙂

     • ugu pisze:

      co za brednie…

      „Jeśli grasz umiejętnie to nawet bez premek pokroju Defendera, czy IS-3A dasz sobie rade”

      no to chodź kozaku na solo, ja wezmę sobie defekatora na full goldzie, z załogą wyszkoloną za złoto, racjami i modułami, a ty stockowego tygrysa II albo T32.

  • Anonim pisze:

   LT jest bardzo dobry, tylko gracze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.