Blitz Twister Cup pod patronatem SanDisk w najbliższą sobotę!

Blitz Twister Cup pod patronatem SanDisk w najbliższą sobotę!
Najlepsze drużyny eSportowe w mobilne World of Tanks Blitz zawalczą o 100 000 USD w puli nagród.

Już w tę sobotę najlepsze drużyny eSportowe z całego świata zmierzą się w Twister Cup pod patronatem SanDisk. Jest to najważniejszy turniej roku w mobilne World of Tanks Blitz, a zwycięzcy odjadą z 50 000 dolarów. 17 listopada od 14.30 w Mińsku na Białorusi ruszy transmisja na żywo zawodów, każda walka będzie analizowana przez ekspertów sportowych. W zawodach wezmą udział drużyny eSportowe reprezentujące wszystkie części globu:

  • Europa: Radioactive [RA1D]
  • Stany Zjednoczone : PRAMO [PRAMO]
  • APAC: Ultimate Feast [FEAST]
  • Chiny: TEAM Wombats [-WoT-]
  • Rosja: Ace Ventura [-V-] I C4 [C4] (dzika karta)

„Staramy się co roku dodawać coś nowego do formuły. W tym roku streamujemy wprost z bootcampu zawodników, gdzie jedzą, ćwiczą, grają, odpoczywają co da jeszcze bliższy kontakt pomiędzy oglądającymi, a graczami,” mówi Daria Klimchuk, zarządzająca eSportem w World of Tanks Blitz. „Aby jeszcze bardziej wzmocnić rywalizację zwiększyliśmy ilość uczestniczących drużyn oraz pulę nagród aż trzykrotnie.

Stream z zawodów będzie można oglądać w sobotę od 14.30 za pośrednictwem tego linka ->

 

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.