Sklep premium: Czempioni Narodów

Prosto z portalu WoT 😉


Jedni noszą ze sobą flagę. Drudzy chronią bohaterskie załogi. Ale każdy z nich jest utożsamieniem wartości ich wspaniałych narodów. Oto najwspanialsze pojazdy w World of Tanks!

W czas na bardzo ważną rocznicę, utworzyliśmy listę wspaniałych czołgów dla Was, Dowódcy! Te pojazdy to coś więcej niż maszyny, gdyż duchem są związane ze swoją ojczyzną lub brały udział w istotnym historycznym wydarzeniu!

Dodajcie tych czempionów do swojego garażu wraz ze złotem i rezerwami osobistymi: obydwa surowce przydadzą się do okiełznania i doszlifowania Waszych nowych pojazdów!

Czempioni Narodów – oferty
 • Standardowy: Pojazd (patrz poniżej) + Załoga wyszkolona w 100% oraz Miejsce w garażu;
 • Kompletny: Pojazd (patrz poniżej) + 10 000 złota + Do 30 misji: 5x PD za zwycięstwo oraz 4 dodatkowe przedmioty;
 • Najlepszy: Pojazd (patrz poniżej) + 18 000 złota + Do 50 misji: 5x PD za zwycięstwo oraz 10 dodatkowych przedmiotów.

Oto pełna lista dostępnych dzisiaj pojazdów:

 • 50TP Prototyp 
 • AMX M4 mle. 49  
 • AMX M4 mle. 49 Liberté 
 • Centurion Mk. 5/1 RAAC
 • T26E5
 • T26E5 Patriot 
 • T-34-85 Rudy  
 • VK 168.01 Mauerbrecher

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. szczecinPL pisze:

  20 mln kredek jest wiec jutro kupujemy Centuriona AX 🙂 Na randomki będzie mozna sobie pograć 🙂

 2. Tomek.Z pisze:

  Wiem, że jestem głupi i naiwny, ale z tej listy nie mam tylko Mauera. W związku z tym, że WG olewa stałych i oddanych klientów chciałbym ogłosić protest, albo dacie nowe czołgi, albo przez tydzień przestaje grać ! Aha i jeszcze jedno, wnoszę o możliwość wymiany czołgów między graczami w grze, albo dobrowolnego obdarowywania nimi dowolnie wybranego gracza. Chcę oddać mojego 252U, graczowi który naubliżał mi od hakerów, cziterów i na czym świat stoi tylko dla tego, że jak wyjechał na mnie zza winkla nawet do mnie nie strzelił tylko dziwnie odbił na skały przewrócił się i bokiem wjechał do wody. Jeszcze raz powtarzam, ten czołg jest nudny i przereklamowany, a ci co go ostatnio kupili pewnie teraz trochę żałują, ale na pewno przyznają mi rację. Pozdrawiam.

 3. Labamba pisze:

  Raac bardzo przyjemny, dobra mobilnosc, super obrót, wieża nie do ruszenia, rld szybki i celnosc w praktyce wyśmienita, alfa mogla by byc delikatnie wieksza ale i tak to pelno prawny med. Mysle czy by nie zrobic sobie lini do centka AX co myslicie?

  • Tak szczerze pisze:

   Ta premka jest naprawdę dobra, ale co do linii nie należy do najlepszych. Dycha tylko na randomki jest przeznaczona, a ta linia ma sens do Cromwella.

 4. uhbokm pisze:

  A może oni cisną na Ruskich dając im „polskiego” czempiona?

 5. PupkaWG pisze:

  Rudy???? WTF??? Czempion niby jakiego Narodu??? ZSRR? =_=

 6. Emilox00 pisze:

  Zdajsz sobie sprawe ze 4 rej pancerni to nie był polski serial

  • Powhatan pisze:

   Debilu. To był polski serial, Opowiada on o polskim wojsku. Grali w nim polscy aktorzy. Czolg w filmie pochodził z polskiej huty w Łabędach. Z tego co piszesz debilu to wychodzi że twoi rodzice nie byli Polakami.

   • Anonimus pisze:

    A ciebie zle wychowali pochwan

   • Brechtam pisze:

    Co z tego, że z polskiej huty, skoro ten czołg w filmie jest wyprodukowany z Rosji. Jeśli nie wiesz to Polska była pod okupacją i ten film propagandowy „Czterej pancerni i pies” ma na celu przyjaźni Polsko-rosyjskiej i to, że ZSRR nas wyzwoliło. Boże… ja mam 21 lat i wiem o wiele lepiej historię niż niejeden co żył w czasach komuny.

    PS. Może wam wyprali te mózgi za czasów komuny i działaliście jako SB, ale chrzanie takich ludzi.

 7. q pisze:

  Ostatnia fala premek przed nowym lajtem i td 🙂
  Ten patriot faktycznie taki pozytywny ?

 8. Powhatan pisze:

  „RUDY” dalej u kacapów i to jako Czempion Narodowy.?????
  (Wulgaryzmy w domyśle.)

 9. Mati pisze:

  Czy będzie można wymienić Patriota z „amerykańskim” kamo na ten zwykły?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.