Wargaming i Mad Head Games ogłaszają nową grę – Pagan Online

Wargaming i Mad Head Games ogłaszają nową grę – Pagan Online
Hack’n’slash w świecie mrocznej mitologii przedchrześcijańskiej na komputerach osobistych!

Wargaming ogłasza Pagan Online, grę action RPG osadzoną w czasach przedbiblijnych, która rzuca gracza w wir walki z dzikimi potworami i mitycznymi bóstwami. Tytuł tworzy studio Mad Head Games, utalentowany zespół rodem z Serbii. Planowana premiera jest na 2019 rok, a już teraz można zapisać się na testy przedpremierowe pod adresem pagan-online.com.

Zobacz zwiastun ujawniający tytuł

Pagan Online to nowe i świeże podejście do action RPG oferująca wymagającą, dynamiczna walkę, silnych herosów, mnóstwo wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały. Tytuł podażą drogą klasycznych „dungeon crawlerów” jednocześnie zbliżając rozgrywkę do stylu znanego z MOBA.

“Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe,” mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. „Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie.”

„W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające,” dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. “To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!”

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, Pagan Online zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. zxc pisze:

  ciekawe czy bohaterowie premium beda:)

 2. sztil4 pisze:

  Jest jeszcze w tej cenie 2500 golda oraz 15 bitew x5 plus zaloga na 100%

 3. sztil4 pisze:

  Masakra na rosyjskiej stronie wot w sprzedaży jest obj.252U i defender w sprzedaży!!!!!! My dostalismy tylko wersje bez tego fajnego camo co najlepsze sprzedawany jest po 190zl bez żadnych zbędnych dupereli !!!!!

  • Blaszany pisze:

   Bez fajnego camo? Masz na myśli namalowany na tym czołgu sierp i młot? Rzeczywiście fajne camo… żenada, że niektórzy lubią takie smaczki…

 4. PupkaWG pisze:

  Kuppa. Czołgów porządnych nie umieją zrobić, a biorą się za kolejny tytuł.

  Do roboty przy WoT, a nie tylko premki sprzedawać!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.