Sklep premium: Zestawy ze stylem i emblematami War Child

Prosto z portalu WoT 😉


Pomóżmy szerzyć słowo o organizacji charytatywnej War Child w ramach nadchodzącej inicjatywy Zawieszenia broni. Ten projekt został stworzony przez War Child UK oraz amerykańskiego partnera Children in Conflict, a my zachęcamy graczy do spokojnej gry w listopadzie z okazji stulecia zawieszenia broni w dniu 11 listopada — dniu, w którym zamilkły armaty.

Z radością weźmiemy udział po raz trzeci w kampanii Armistice prowadzonej przez War Child i dlatego chcemy także Was dzisiaj poprosić o wsparcie tego wydarzenia! Każdy z Was może wspierać tę akcję, jednocześnie zdobywając premie w grze! Wszystkie wpływy netto z poniższych zestawów zostaną przekazane organizacji War Child.

Zestawy ze stylem War Child

Ozdób ulubiony czołg nowym stylem i dołóż swoją cegiełkę do realizacji szczytnego celu! Organizacja War Child pomaga dzieciom i młodym osobom w obszarach objętych konfliktami.

Dochód netto ze sprzedaży tej paczki zostanie przekazany bezpośrednio do organizacji War Child, aby wesprzeć ich działania charytatywne na całym świecie.

Zestaw stylizacyjny War Child — mały za 20 zł:

 • 1x Zestaw stylizacyjny War Child

Zestaw stylizacyjny War Child — średni za 40,07 zł:

 • 2x Zestaw stylizacyjny War Child
 • 5x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 •  5x Duża apteczka
 •  5x Automatyczny system gaśniczy

Zestaw stylizacyjny War Child — duży za 60,14 zł:

 • 4x Zestaw stylizacyjny War Child
 • 10x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 •  10x Duża apteczka
 •  10x Automatyczny system gaśniczy

Powyższy styl War Child Armistice jest edycją limitowaną. Oznacza to, że nie znajdzie się w sprzedaży już nigdy więcej. Wykorzystajcie okazję, by dodać go do Waszych ulubionych pojazdów!
Zestawy z emblematami War Child

Ozdób ulubione czołgi nowymi emblematami i dołóż swoją cegiełkę do realizacji szczytnego celu! Organizacja War Child pomaga dzieciom i młodym osobom w obszarach objętych konfliktami.

Emblematy War Child za 4,01 zł:

 • 3x Emblemat War Child Armistice
 •  Konto premium: 1 dzień
Ten zestaw można kupować nieograniczoną ilość razy.
O War Child

War Child jest jedyną organizacją charytatywną specjalizującą się w pomocy dzieciom dotkniętym wojną. Od ponad dwudziestu lat kieruje ich jedna misja — by uchronić wszystkie dzieci od dramatu wojny. Celem tej organizacji jest jak najszybsze dotarcie do dzieci w rejonach dotkniętych wojną oraz zatroszczenie się o ich zdrowie i bezpieczeństwo. War Child oferuje tym dzieciom wsparcie psychologiczne, by mogły poradzić sobie z przykrymi doświadczeniami, a następnie uczone są cennych umiejętności, by poprowadzić ich życie na właściwy tor.

Jeśli chcielibyście wesprzeć akcję bezpośrednio, tutaj możecie przejść na stronę kampanii.

POMÓŻ

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.