Aktualizacja 18.4 Wargaming Game Center

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

8 komentarzy

 1. Siema. Kto PL? pisze:

  Największy gów*any launcher w historii internetu…

 2. cloper pisze:

  Wyszedł babol związany z dzisiejsza poprawką, niektórym/wszystkim (?) posiadaczom WGC grającym w statki zostały zresetowane „Dostawy codzienne”, akurat ostatnie dwa dni z najlepszymi nagrodami niewielką ilością dublonów 50 i kontenerem Halloween premium

 3. hamci pisze:

  czy jest wymóg pobierania tego zamiast standardowego launchera? Nic na oficjalnej strnie wota nie pisza o tym przeciez a slysze o tym czyms juz od paru miesiecy. i po co wogoloe to wprowadzaja by zamulic mi juz zamulonego kompa?

  • puma pisze:

   to se kup lepszy lol ***** grasz i marudzi sz ciesz się że coś robią baranie

   • Pointman0 pisze:

    mam i7, 16GB ram i rx 580 8GB ale jakby nie dalo rady odpalic WoTa bez tego szajsu to pierwsze co bym zrobil to wypierd…. WoTa z SSD…. tak jak zrobilem z Armored Warfare przez ich game center. Niech sie lepiej nad przywroceniem gry do stanu grywalnosci jaki byl w 2014-15 lepiej zajma, a nie nad zbednymi skryptami reklamowymi by zamulac system i wkur… jeszcze przed samym odpaleniem gry, jakby juz w samej grze nie bylo dosc irytujaco ostatnimi czasy.

 4. Giaur pisze:

  a mm nadal do kitu 🙂

  • NutzInDaFace pisze:

   Wolisz wrócić do mm kiedy były 2 ósemki i reszta dyszek w meczu?
   Ciagle na coś narzekacie, ludzie opanujcie się.

   • jurek pisze:

    Dzieci chyba już zapomniały co to znaczy mm do kitu, jak na mapie było 20 X i 6 IX na 4 VIII, i się grało i dało się wynik zrobić. Teraz same marudy co by chciały LT 8go tieru mausa od przodu bić i najlepiej bez Golda. A golda swoja drogą powinni usunąć albo mocno znerfić. To morze by się wreszcie lenie i płaczki grać nauczyły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.