Sklep premium: M4A1 Revalorisé

Poziomem VIII tygodnia zostaje francuski M4A1 Revalorisé. Czołg dostępny w zestawie za 110,11 złotych.

M4A1 Revalorisé to niezwykły pojazd. Francuski wariant tego amerykańskiego klasyka to po prostu przeciwpancerne działo nałożone na czołg średni, którego standardową amunicją są bardzo szybkie pociski. To nietypowe lecz skuteczne połączenie jest teraz dostępne w tym zestawie, z którym otrzymasz również konto premium i rezerwy osobiste!

 • M4A1 Revalorisé + 30 dni konta premium + 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo oraz 3 dodatkowe przedmioty za 110,11 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Kris pisze:

  Zawsze grasz z X , nie ma preferencyjnego mm

 2. Dojcz pisze:

  Siemka, posiadam już tego snajpera, ale zastanawiam się na kupnem tego zestawu, 30 dni premium, no i wg powinno mi zwrócić złoto,( jak ktoś się orientuje ile to mówcie 🙂 skoro mam już w garażu tego M4A1 Revalorisé. Ktoś robił już taki myk, mając czołg premium, kupując ten sam drugi raz?ile złota mogę się spodziewać, czy wystarczy napisać do supportu wg z tym pytaniem?

  • Anonim pisze:

   dostaniesz tyle zlota ile jest wart Rev, ostatnio dostalem kupon 30% i uzylem go na SU100Y, a mialem go juz w garazu, zlota dostalem tyle ile jest wart w drzewku

 3. wojtas pisze:

  Barzdzo dobry czolg cena bardzo dobra jak za 8t w tym jeszcze 30 dni premki. Rzeczywiscie jak by rzadziej rzucalo na dychy to by gralo sie lepiej ale oglnie niższe triery sa skazane o 2+ w losowanianiach . Jest to celowe dzialanie zseby ludzie kupywali premke i wrzucali tam kase aby strzelac golowymi pociskami chodz czolgi permium powinny sluzyc do zarabiania

 4. Anonim pisze:

  Spoko czołg, na wypożyczeniu grało mi się nadzwyczaj dobrze. Gdby dali wincyj peny to bym kupił

 5. XD pisze:

  xd nauczcie się grać, a nie płaczecie o MM. X najczęściej rzuca na same X

  • piratmarko pisze:

   Czyli na czołgi równego poziomu/mocy itp. Założę się, że nikt by nie płakał gdyby miał mm 0 😉

  • ARQx pisze:

   Jakoś nie mam pretensji, jak 8 rzuca na same ósemki. I tu cwaniaczku nie chodzi o płacz, ale o fakt, że w 80% przypadków ósemka ląduje na dyszkach. Dlatego lepiej się gra IX terem, ale jaśniepan pewnie i Hetzerem by Mausa wykończył.

   • 007 pisze:

    Ale wtedy trafisz na max. 3 dziesiątki (w tym np. 1 lekki) więc w czym problem? Czy grając 8 na dziesiątkach musisz jechać bezpośrednio na te dziesiątki? Nie masz innych celów,łatwiejszych? Gdyby drużyny składały się ze 100 czołgów 8 poziomu plus jedna dziesiątka też byłby płacz, że rzuca na dziesiątki.

 6. Michał pisze:

  Bardzo fajny czołg.Mam go po raz drugi na wypożyczeniu.Niestety tak jak napisał Kolega Anonim Ląduje na dychach i w tym momencie jest niegrywalny.[mięso armatnie].Te 110 złociszy wolę zainwestować we wnuczkę.

 7. ARQx pisze:

  Jak wszystkie 8ki. Aktualnie grind tego poziomu przypomina drogę przez mękę. Dopiero na 9kach da się pograć. Ale co zrobić, przecież MM działa dokładnie tak jak sobie WG wymyślił.

 8. Anonim pisze:

  tak niezwykły pojazd w ok. 80 bitwach na 100 ląduje na dychach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.