Jean Bart w arsenale i sklepie

Właśnie Jean Bart (francuski pancernik IX tieru) pojawił się w sklepie i arsenale. Niestety nie widać go za free expa, co daje wiele do myślenia… lub nie! Wunglowa cena to 228.000 bez zniżki, natomiast w sklepie premium dostaniemy go za 265 złotych za pakiet „biedaka”, a za pakiet admiralski zapłacimy prawie 500!

 

 

Miłego i udanego dnia życzy człowiek delfin!

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

9 komentarzy

 1. VeryBigBoom pisze:

  Fajnie że wprowadzili. Nigdy nie słyszałem, żeby Wows mówił, że nigdy nie będzie wprowadzał premek 9tego tieru. Słyszałem, że zespół WOT tak mówił, ale to co innego.

 2. hm pisze:

  Jak dla mnie to WoWs się dzisiaj skończył.

  WuGie latami twierdziło, że nigdy nie wprowadzi premek wyższego tieru niż 8 za pieniądze. No i ch… z ich obietnicami.
  Nie mam wątpliwości, że WoWs jest platformą testową i teraz to już poleci. Za chwilę będą i „dziesiątki” w WoT i WoWs za hajs.

  Co do Alaski – jeżeli trafi do gry to pewnie za free exp ale przy takiej inflacji jak cena JB do ceny Musashi to Alaska będzie za +1.000.000 free exp. Tyle, że ja tego nie doczekam bo ich po prostu teraz 3,14dolę.

 3. Luki pisze:

  SUPER, w końcu jakaś normalna alternatywa dla musashi. Co myślicie o jego zakupie za wegiel, czy różni się mocno od jego 8 tierowego braciaka, na pewno 6 slot, szybszy reload, dobre aa, dobry secoundary, sprzęt reload boost, co jeszcze? jak wam się wydaje, warto, czy bedzie zarabial ja misouri

 4. J_jW pisze:

  Czyli, cóż, czyżby oznaczało to, że w takim razie USS Alaska będzie za free expa? Podobnie jak Kronstadt? Trochę to dziwne, że wprowadzeniu nowego okrętu za węgiel nie towarzyszy odnowienie kuponu zniżkowego, które zaplanowano na grudzień. Zresztą węgiel jaki mam i tak wydaję na ulepszenia, i inne „materiały”, ale na pewno są gracze, którzy mają go sporo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.