Wieści z SuperTestu – Alaska zmiana w pancerzu

 

Krążownik Alaska.

 

W poprzednim wpisie dotyczącym tego okrętu mówiliśmy o zwiększeniu ilości HP wewnętrznych modułów okrętu i o problemie podniesienia cytadeli przez modelowanie. Przeglądając dyskusję graczy znaleźliśmy informację o brakującym opancerzeniu pokładu, który był niżej niż się spodziewaliśmy. Teraz możemy podnieść cytadelę do akceptowalnego poziomu powyżej linii wodnej.
Wynika z tego, że cytadela okrętu może być podniesiona i wcześniej zapowiedziane zmiany, dotyczące puli HP modułów, nie zostaną wprowadzone.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom, którzy brali udział w dyskusji i pozwoli nam zidentyfikować to przeoczenie.
Zmieni to przeżywalności i inne parametry związane z wytrzymałością okrętu do poziomu normalnego dla tego tieru, jednocześnie utrzymując unikalne elementy gry tym krążownikiem.

Informacje są wstępne i mogą ulec zmianie.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. Luki pisze:

  Ciężko wyciągnąć jakąkolwiek prawidłowość z ich działań, dają salem X za węgiel, musashi IX też, kronshtada nie chcą dac, alaske podobno widziano w nowym porcie klanowym razem z innymi okretami za stal, nawet tutaj na tej stronie o tym czytalem, ktos snuł taki domysł, oby nie, stal na drzewie nie rosnie, chyba ze pracuja nad okretami dla wybranej grupy graczy, ktorzy poza wowsem świata nie widzą. Łupią dniami i nocami.

  • J_jW pisze:

   To jest ten ból… Generalnie jest wrażenie, że topowe okręty za węgiel są ciut „gorsze” od drzewkowych odpowiedników, mam na myśli tez Musashiego i Salem. Ja nie mam nic przeciwko zbieraniu free expa do miliona nawet, ale przydałaby się klarowna informacja co do przyszłych okrętów, tierów i zasad nabycia. Węgiel wydaję raczej na „sprawy eksploatacyjne” – ulepszenia itd. prócz pierwotnej puli, którą razem z konwertowaną stalą wydałem na Musashiego.

 2. J_jW pisze:

  To jest ciekawostka, pytanie jak to zrobią, bo to jest sparing partner dla Kronstadtu, wiec wygląda na free exp. A może i free exp, i węgiel jak Musashi? A może najpierw za free exp, a z czasem za wegiel? Kto to wie? Alasce grozi też sytuacja, że może być IX-tką za stal. Gdyby Szanowni deweloperzy zechcieli opowiedzieć się co do planowej polityki w tym zakresie to byłoby cudownie. Także co do nacji, bo ja np. chciałbym Niemca jak np. projektowy krążownik liniowy z planu Z (są już okręty drzewkowe z tej grupy projektów), albo „spahkreuzer”, albo niszczyciel projektu z1945. Inne nacje też czekają. Co dla Angoli, co dla Francji – będzie Burgundia…

 3. Luki pisze:

  Mam nadzieję ze wkrótce pojawi sie do kupienia za wegiel w arsenale. I że nie będą swirować z jedyna opcja zakupu za free exp czy stal, podmienili by wkoncu tego beznadziejnego musashi’ego, sami to wiedza dlatego wisi bez przerwy za 170k wegla w arsenale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.