Stępką do góry – nowa seria na kanale Szparagusa

Szparagus1 jako jedna z osób związanych z WoWsem, postanowił zacząć nową serię na swoim kanale. Będzie to seria poświęcona wykręcaniu obłędnych ilości uszkodzeń na danym okręcie. Równolegle postanowiliśmy trochę Wam przybliżyć samego autora. Tak więc oddaje głos w jego ręcę (co Ty piszesz barul: głos w ręce? – .red).

Materiały dotyczące WoWs na kanale zaczęły pojawiać się ponad dwa lata temu, a ja sam gram od lipca 2015 roku. Celem kanału jest przede wszystkim edukowanie graczy, ale nie tylko tych początkujących, bo nawet stare wygi mogą nauczyć się czegoś od innych. Ponadto na streamach staram się trzymać nerwy na wodzy, nie używać wulgaryzmów i nie doszukuje się za każdym razem winy innych graczy przy porażce lub słabym wyniku.
W tej obecnej chwili wrzucam głównie bitwy swoich widzów i sympatyków, które licznie podsyłają, za co bardzo dziękuję. Kręci się to wokół 4 głównych serii na kanale:

  • pierwsza i najstarsza seria to „Powtórki widzów„, gdzie można znaleźć sporo ciekawych bitew, często z dużymi obrażeniami, nie zawsze są to bitwy wygrane. Można podpatrzeć ciekawe miejscówki, taktyki, możliwości samych okrętów, czyli wszystko to co pomaga nam osiągać lepsze wyniki i zwyciężać.
  • druga seria to „Mistrzostwo świata„, w której sponsor/autor bitwy musi zrobić ponad 3000 bazowego xp z tabeli, co w zasadzie sprowadza się do pokazywania zwycięskich potyczek oraz takich, w których mamy znaczący, wszechstronny wpływa na bitwę, często z dużymi obrażeniami powyżej 200.000 uszkodzeń, medalami takimi jak wsparcie, duży kaliber, przejmowaniem kapów oraz zestrzelonymi samolotami (zazwyczaj występują tu wszystkie wymienione przeze mnie elementy).
  • trzecia seria „Okręty testowe [WiP]” jest o jednostkach, do których większość graczy nie ma dostępu (ich parametry w czasie testów zazwyczaj ulegają zmianie), ale to chyba część bardzo interesująca, bo wszyscy chcemy wiedzieć co wydarzy się w grze za kilka tygodni lub miesięcy i w jakim kształcie finalnym okręty trafią do gry. Tu często można poznać opinię, na temat okrętów premium oraz tego czy warto taką jednostkę zakupić.
  • czwarta i najnowsza seria to „Stępką do góry„, w której zamieszczane są bitwy powyżej 300.000 obrażeń (dla wielu graczy, w tym dla mnie jest to trudne do osiągnięcia), więc są to bitwy wybitne. Z tego powodu autor bitwy komentuje ją razem ze mną. Zazwyczaj rozmawiamy o samej grze, przyszłych zmianach, toczącej się bitwie, etymologii nicku naszego bohatera oraz innych ciekawych tematach dotyczących World of Warships.

W rozwoju samego kanału bardzo pomogło zostanie Community Contributorem w grudniu 2017 roku oraz krok milowy jaki poczyniło WG w komunikacji z CCkami za pomocą platformy Discord. W tej chwili w związku z tworzonymi materiałami, dzięki zgromadzonej publiczności każdy CC otrzymuje dla swoich widzów spore ilości wirtualnych prezentów do wykorzystania w samej grze, co również jest bardzo fajne, bo można wyróżnić osoby, które pojawiają się na czacie czy komentują ukazujące się filmy, organizować konkursy etc.

Wasze dokonania w WoWs drodzy widzowie, możecie wysyłać na adres: szparagus1@gmail.com

Zapraszam również do dyskusji o samej grze ze mną i innymi graczami na Discord: https://discordapp.com/invite/REAAEyF

To tyle z grubsza 😉 – pozdrawiam serdecznie Szparagus

 

Dodamy od nas jeszcze adresy do poszczególnych kanałów:

Twich: https://www.twitch.tv/szparagus1

FaceBook: https://www.facebook.com/szparagus1/

A na koniec obiecany film z nowej serii, czyli Stępką do Góry: Hindenburg 322.000 uszkodzeń

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.