Sklep premium: ELC EVEN 90 i zestawy z 5x PD

W sklepie premium pojawiła się oferta z francuskim ELC EVEN 90 oraz zestawy zawierające mnożnik 5x PD za zwycięstwo.

Oferty z ELC EVEN 90

Jako najmniejszy czołg w grze, ELC EVEN 90 jest bardzo łatwy do ukrycia. Wartość jego kamuflażu jest imponująca, ale jest też do tego zawrotnie szybki! Dwa bardzo mocne argumenty, które powinny przekonać miłośników zwiadu! Wypróbuj go teraz w nowym zestawie!

 • Standardowy: ELC EVEN 90 + Załoga wyszkolona w 100% oraz miejsce w garażu za 100,47 zł;
 • Kompletny: ELC EVEN 90 + 6 750 złota + 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo oraz 3 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł;
 • Najlepszy: ELC EVEN 90 + 20 000 złota + 30x Misja: 5x PD za zwycięstwo oraz 9 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Każdy zestaw zawiera conajmniej jeden kod bonusowy, który możecie przekazać znajomemu. Po zrealizowaniu kodu znajomy otrzyma czołg ELC EVEN 90 na 25 bitew.

Zestawy z mnożnikiem x5

Przybijcie nam piątkę, gdyż dzisiejsze zestawy zawierają mnożnik 5x PD za zwycięstwo. Te misje można wypełniać wszystkimi pojazdami i będą zwiększyć zdobywane doświadczenie za zwycięstwa po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia.

Aby zapobiec przykrym sytuacjom, takim jak np. zużycie mnożnika 5x na 10 punktów doświadczenia (zdarza się), wprowadziliśmy dodatkowy warunek, by misja zaliczała się tylko wtedy, gdy znajdziecie się w pierwszej dziesiątce graczy w drużynie pod względem zdobytego bazowego doświadczenia.

Nie trzeba chyba wspominać, że te misje to świetny sposób na udoskonalanie Waszych pojazdów i wspinanie się po drzewie technologicznym. Możecie sami zdecydować, kiedy zwiększyć zdobywane PD, zamiast czekać na kolejne wydarzenie. Nastawcie się zatem na zwycięstwo i wyciśnijcie ile się da z tych zestawów 5x PD!

 • Potencjometr na 11! : 75x Misja: 5x PD za zwycięstwo + 20x Rezerwa osobista: +50% kredytów przez 1 godzinę + 7 500 złota + 30 dni konta premium oraz 5x Miejsce w garażu za 200,50 zł;
 • Standardowy: 25x Misja: 5x PD za zwycięstwo za 40,07 zł;
 • Kompletny: 50x misja: 5x PD za zwycięstwo za 80,18 zł
 • Najlepszy: 75x Misja: 5x PD za zwycięstwo za 100,25 zł.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. Nataral__ pisze:

  Ani nowe premki ani mnonki doswiadczenia w niczym wam nie pomoga moje pomidorki. Tylko lata treningu czynia mistrza.

 2. Antek pisze:

  Kto zgadnie dlaczego ostatnio tyle LT sprzedają w sklepie był już M41 90GF, T62, AMX13,57, eaven90 za tydzień będzie pewnie t92?
  Ja myślę (strzelam) że za parę tygodni w sklepie pojawi się nowy LT: Panhard EBL wiec WG zapewne chce się jeszcze na „staruszkach” zarobić

 3. zaciekawiony pisze:

  Był fajny dopóki nie dostał cichego nerfa do silnika że nie wspomnę że swego czasu miał 4 pestki, ale trzeba przyznać że dobry czołg do spotowania szkoda tylko że mu odebrano mocy , jak się rozpędza to płotki go zatrzymują ,murki ,dobry tylko jak się rozpędzi i jak się skitra w krzaku .

 4. Powhatan pisze:

  Kiedy będą w sklepie kupony na wygranie bitwy??? 😁😁😁

 5. ...gal anonim... pisze:

  Ja pier…nicz…lę… Sprzedawać misję na x5 za zwycięstwo. Myślałem, że WG osiągnęło już szczyt ale się myliłem. Teraz tylko czekać aż wszystkie mnożniki doświadczenia będą płatne…

  • Anonim pisze:

   Mnożnik tyczy się zwycięstw, załóżmy że jak już wygrasz te 25x za każdym razem zdobywając załóżmy 5-6k to masz 150 000 expa. Masz premium to masz 225 000 dołożysz rezerwę to masz już tyle expa że teoretycznie możesz w jeden dzień wyexpić całą VIII, IX i dojść do kupienia X. 40zł za taki express to nie jest dużo.

 6. Anonim pisze:

  To x5 łączy się z premium i rezerwami?

 7. Robi pisze:

  „najmniejszy czołg w grze”? Bujda, TKS-ka jest mniejsza.

 8. Kacper pisze:

  Kiedy progetto 46? A nie jakieś elc’ki

 9. szczecinianin pisze:

  Do czego to już doszło zeby sprzedawać nawet misje na doświadczenie….ta gra schodzi na psy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.