Sklep premium: ELC EVEN 90 i zestawy z 5x PD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. Nataral__ napisał(a):

  Ani nowe premki ani mnonki doswiadczenia w niczym wam nie pomoga moje pomidorki. Tylko lata treningu czynia mistrza.

 2. Antek napisał(a):

  Kto zgadnie dlaczego ostatnio tyle LT sprzedają w sklepie był już M41 90GF, T62, AMX13,57, eaven90 za tydzień będzie pewnie t92?
  Ja myślę (strzelam) że za parę tygodni w sklepie pojawi się nowy LT: Panhard EBL wiec WG zapewne chce się jeszcze na „staruszkach” zarobić

 3. zaciekawiony napisał(a):

  Był fajny dopóki nie dostał cichego nerfa do silnika że nie wspomnę że swego czasu miał 4 pestki, ale trzeba przyznać że dobry czołg do spotowania szkoda tylko że mu odebrano mocy , jak się rozpędza to płotki go zatrzymują ,murki ,dobry tylko jak się rozpędzi i jak się skitra w krzaku .

 4. Powhatan napisał(a):

  Kiedy będą w sklepie kupony na wygranie bitwy??? 😁😁😁

 5. ...gal anonim... napisał(a):

  Ja pier…nicz…lę… Sprzedawać misję na x5 za zwycięstwo. Myślałem, że WG osiągnęło już szczyt ale się myliłem. Teraz tylko czekać aż wszystkie mnożniki doświadczenia będą płatne…

  • Anonim napisał(a):

   Mnożnik tyczy się zwycięstw, załóżmy że jak już wygrasz te 25x za każdym razem zdobywając załóżmy 5-6k to masz 150 000 expa. Masz premium to masz 225 000 dołożysz rezerwę to masz już tyle expa że teoretycznie możesz w jeden dzień wyexpić całą VIII, IX i dojść do kupienia X. 40zł za taki express to nie jest dużo.

 6. Anonim napisał(a):

  To x5 łączy się z premium i rezerwami?

 7. Robi napisał(a):

  „najmniejszy czołg w grze”? Bujda, TKS-ka jest mniejsza.

 8. Kacper napisał(a):

  Kiedy progetto 46? A nie jakieś elc’ki

 9. szczecinianin napisał(a):

  Do czego to już doszło zeby sprzedawać nawet misje na doświadczenie….ta gra schodzi na psy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.