Halloween: coś wrednego czai się za rogiem

Na Nebelburgu odkryto tajną bazę i jakaś zielona maź unosi się w powietrzu, emitując energię, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. W trakcie eksploracji tego nieznanego zjawiska odkryto portal do innego świata. Gdy zbliżono do niego czujniki, odczyty stały się wyraźniejsze. Nie było innego wyjścia jak tylko… przejść na drugą stronę.

Pierwsza misja nie zakończyła się powodzeniem. Popełniliśmy błąd, zadzierając z siłami ciemności. Wasze zadanie, jeśli się go podejmiecie, to zebrać tyle zielonej materii, ile się da i zwiewać stamtąd, byśmy mogli na dobre zamknąć portal.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. sebos80 pisze:

  Wygląda jakby to miały być jakieś misje w 5 osób vs drużyna botów. Nawet ciekawie się zapowiada.

 2. hamci pisze:

  portal? brzmi bardziej jak SiFi z filmu typu Hellboy, tam też był portal, zło i sporo fantastyki dokładnie jak jest obecnie w wocie. Dobrze że cokolwiek organizują choć uważam że najlepszym jednorazowym trybem było zatrzymanie lub osłona Mark1 reszta tych eventow to jakieś …

 3. Kamyk pisze:

  Uwaga!
  1. Portal
  2. Eksperyment Naukowy prowadzony przez wojsko
  3. „To ta mgła”

  Brzmi znajomo? No a jak by. WG chyba inspirowało się książką S. Kinga „Mgła” z 1980r. Jedyne co się różni to zamiast strasznych mutantów z innej planety mamy czołgi z którymi będziemy walczyć.

  Co o tym sądzisz Bin4r? 🙂

 4. kiedy pisze:

  Kiedy to może wejść?

 5. Anonim pisze:

  Kampania zarówno Osi jak i Przymierza zaczyna się poza linią frontu w Garażu Gracza w WoT. Od ciebie i twoich sojuszników zależy zatrzymanie pozornie niepowstrzymanej Żelaznej Hordy od przejścia przez portal, by siać chaos na znanych ci mapach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.