Ogarniamy brytyjskie niszczyciele – Akasta, Icarus, Jervis, Lighting

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

 1. Xtrec napisał(a):

  Stek bzdur napisany przez osobę która nie grała w tę grę gdy wypuszczali te niezbalansowane gó… Może i nie są jakoś kosmicznie wytrzymałe ale żadne główne działa niszczycieli na V tierze nie mogą się równać z działami acasty, która zamiata rywali na dno, do tego ten niszczycie wcale nie jest taki duży. Z powodu tego „terminatora” ZAWSZE wygrywała drużyna w której było więcej acast, nawet gdy losowanie było z VII tierami.

  • barula napisał(a):

   Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale recenzje są SUBIEKTYWNE i obrażanie w komentarzu kogokolwiek (kto myśli inaczej niż Ty), nawet jeśli jest to osoba mieszkająca 1000 km od Ciebie pokazuje jedynie Twój poziom. Co innego konstruktywna uwaga lub wymiana zdań – to co innego.

   Długość Acasty to – 98,5 m, co oznacza że jest duższa od większości DDków z tego samego tieru (poza miedzy innymi klasa rosyjskich DD – Soobrazitelnyy).

   Pozdrawiam barul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.