Mała aktualizacja 11 października

Krótka informacja: jutro na serwery zostanie wgrana mała aktualizacja. Z jej powodu serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 11.10.2018 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Poprawiono słabe podświetlenie aktywnych elementów w filtrze w garażu;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Darek pisze:

  Przy zdejmowanie kamuflażu nie pokazuje mi się tektura czołgu 53tp

 2. Anonim pisze:

  ja mam inne pytanie… dlaczego kopalnie zostały znou zmienione a WG nic o tym nie wspominało ?

 3. Anonim pisze:

  Czyli jak zwykle, nie potrafią zrobić aktualizacji bez błędów ..

  • Michał pisze:

   Kopalnie zmienione?Dzisiaj na tej mapie nie grałem więc się nie wypowiadam.Aktualizacje bez błędów?Przecież to jest norma w wykonaniu WG.

  • World5555 pisze:

   Wczoraj podczas pierwszej godziny gry spotkałem się już z trzema błędami. Po pierwsze jeśli mam wybrany czołg na którym jest kamuflaż po włączeniu filtru czołgów ten kamóflaż znika, nie jest wyświetlany. Po drugie czasem nie ładuję się czołg i hangar po wciśnięciu przycisku wygląd. Po trzecie i najśmieszniejsze w czase bitwy kiedy się kogoś wykryje i pokazuje się na dole ekranu to oko i napis wykryto to od wczoraj nie jest wykryto tylko plamisty nice google translate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.