Tapeta z klimatem – 🇬🇧 Caernarvon Action X

CAX w wersji na pulpit 😉

Autor: WOT-ART

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. _Patrol pisze:

  @Błażej, udaj się na oficjalne forum world of tanks do działu > kącik techniczny, bo przyczyn może być sporo. Zaczynając od starych sterowników karty sieciowej, źle ustawionego systemu, programów działających w tle, granie po wifi, problemy pośredników (telia) a kończąc uwaga na kręconym procesorze ze stajni amd. Na szybko, to będąc na Twoim miejscu upewniłbym się, czy nie masz czasem ipv6, jeśli tak, to w ustawieniach orange zmieniasz na ipv4, a jeśli nie wiesz jak, to zadzwoń do orange, a oni Ci zmienią, jeśli oczywiście masz ipv6. Warto też zresetować router, jeśli pamiętasz nazwę użytkownika i hasło. Warto też olać wifi i połączyć się bezpośrednio z routerem kabelkiem.

 2. Błażej pisze:

  No właśnie Internet jest z Orange. Dzięki za rady i za odpowiedź!

 3. Błażej pisze:

  Sorki że piszę bo to pytanie z innej beczki. Gdy gram w Wota to co chwilę mnie wywala z bitwy i jest komunikat przerwane połączenie. Gram na Internecie WiFi i jest dostępny cały czas nic nie ściągam i dopóki nie wprowadzili nowej wersji polskich czołgów to było super grać nic nie wywalalo nie było problemów. MOŻE KTOŚ COŚ WIE JAK MOŻE BYĆ PRZYCZYNA.
  PS. pisałem do WG i czekam już sporo. (wiem gdzie się wiadomości odczytuje od WG)
  Proszę o pomoc

  • szczecinianin pisze:

   Cześć Miałem ten sam problem dlatego gram na kablu bo przez wi fi potrafiło wywalać to kilka bitew.

  • Anonim pisze:

   To co kolega + sprawdzenie, czy sam dostawca nie leci w kulki. Ostatnio u mnie Orange ma dość częste i nieprzewidziane DC + coś jeszcze (konserwacje?), że ping do Google w okolicach 2000 ms przez parę minut. Weryfikację rozpocząłbym od odpalenia pingowania w nieskończoność i rozpoczęcie gry. Jeśli pakietów nie dropnie, a z WoT wywali – coś z WoT. W to raczej wątpię i obstawiałbym router/dostawcę. Więc wpinaj kabel i sprawdzaj dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.