Zbiorczy Q&A z Sub_Octavianem i jego zespołem od WoWsa

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

  1. J_jW napisał(a):

    Chłopcy od Nintendo, planują jakiś kompletnie arkadowy i wirtualny (czytaj wynaturzony) pomysł na radary. Przecież to jest w rzeczywistości takie proste jak z wykrywaniem wzrokowym. Radar wykrywa lepiej obiekty większe (a ścislej o, bez wchodzenia w szczegóły, lepszym odbiciu fal), a mniejsze gorzej. Więc okręty mógłby wykrywać o np. circa 25% lepiej niż je widać według typów. A więc żeby wykryć niszczyciel musi krążek wejść na cap. Co innego pancernik, ten widać na radarze z większej odległości. I tyle, a nie radarujemy zza skał, co jest już kompletnym wirtualnym idiotyzmem.

    • Anonim napisał(a):

      Nie widzę zapisów o poprawieniu upokarzającego mm w grach losowych. Kogo bawią drużyny złożone chyba z czołgistów, którzy z największym namaszczeniem przykładają się do starannego ukrycia lub przynajmniej oddalenia się od miejsca, gdzie będzie bitwa. Nie zrobicie im krzywdy jeśli nie uderzycie na nich mawiał w wolnym tłumaczeniu Patton. Także na morzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.