Wieści z SuperTestu – West Virginia 41

Drodzy gracze.

Po ogłoszeniu wydania amerykańskiego pancernika VI poziomu West Virginia zauważyliśmy, że wielu z Was chciałoby zobaczyć ten okręt w późniejszej konfiguracji. Dziękujemy za Waszą opinię. Chcielibyśmy poinformować, że pancernik, który teraz chcemy dodać do gry, zostanie przemianowany i nazwany West Virginia ’41, w przyszłości planujemy jednakże stworzyć West Virginia z późniejszego okresu.

Chcielibyśmy również zauważyć, że stworzenie nowej konfiguracji okrętu to długi proces, który w dużej mierze przypomina tworzenie jednostki od zera. Aby rzetelnie odtworzyć stan pancernika na określony rok, musimy zebrać wiele materiałów, dowodów, pracować nad modelem oraz przeprowadzić go na wszystkich etapach testowania. Dlatego nie możemy obiecać, że West Virginia z późniejszego okresu pojawi się w grze w niedalekiej przyszłości oraz poprosić o cierpliwość i zrozumienie, gdyż pracujemy nad dostarczeniem tego szczególnego pancernika, który pasuje do Waszych oczekiwań, zgodnie z Waszymi cennymi uwagami.

Źródło: World of Warships Development Blog

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.