Sklep premium: WZ-120-1G FT

Poziomem VIII tygodnia zostaje chińska WZ-120-1G FT. Czołg dostępny w zestawie za 149,96 zł.

Ten ciężko wyposażony pojazd jest pełen dobroci, takiej jak szybkostrzelne działa i dobry kamuflaż. Opanuj bestię, a przekonasz się, że dzięki dużej liczbie uszkodzeń zadawanych na minutę WZ-120-1G-FT to niszczyciel czołgów, z którym nie należy zadzierać.

 • WZ-120-1G FT + 30 dni konta premium + 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo oraz 3 dodatkowe przedmioty za 149,96 złotych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. ZingerHZ pisze:

  Kolejny dzień w Wocie , i kolejna premka do kupienia, kupować ludziska kupować w Miński trzeba wieżowiec WG postawić , Iwan już rączki zaciera ze sobie pomidorki pokupują super tanki.

 2. Anonim pisze:

  WZ to typowy TDek do szturmowania, czy ataków z ukrycia. Jego zaletą na pewno jest mobilność (również uwzględniając skręt w miejscu), pancerz (skuteczny tylko przeciw 8 tierom i stockowym 9) oraz OP reload. Scorpiona G imho lepiej wspominam, bo jednak obrotowa wieża pozwala na więcej zagrań niż wszystkie zalety WZty rekompensujące ten niedostatek. Niemniej WZ to jedna z lepszych premek jakie można kupić. Jak ktoś grywa turnieje, czy klanówki i uzbiera kiedyś odpowiednią ilość golda to może za frajer ją kupić. Tu też trzeba się zastanowić nad jej sensem, bo drzewko chińskich TD jest jakie jest.

 3. Dretwy pisze:

  Niestety moja przy takim ustawieniu pali się co trzecia bitwę. Pancerz czasem odbije, ale u mnie na ogół wpuszcza w krytycznych momentach. Dla urozmaicenia ciekawa alternatywa dla Scorpiona G.

 4. Zertual pisze:

  IMO najlepsza premka T8. Przy pełnym buffie 7.7 s. przeładowania. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.