Wargaming otwiera studio w Wielkiej Brytanii

Tym razem oficjalna notka prasowa.

Wargaming otwiera studio w Wielkiej Brytanii
Biuro będzie pracować nad nowym tytułem

Wargaming z radością informuje, że otworzone zostało nowe biuro w Wielkiej Brytanii. To położone niedaleko Londynu (Guildford w hrabstwie Surrey) studio pracuje nad nieogłoszonym jeszcze tytułem wieloosobowym w modelu free-to-play tworzonym na silniku Unreal Engine.

Nowemu studio przewodzi Sean Decker, weteran branży gier komputerowych, który pracował przez 17 lat dla Electronic Arts, DICE i CCP na takich tytułach jaki Battlefield, Mirror’s Edge, SimCity and Eve Online.

„Wraz z rozwojem firmy Wargaming na różnych kontynentach i krajach, cieszę się, że otwieramy studio w Wielkiej Brytanii i będziemy przewodzić rozwojowi nowej gry,” mówi Sean Decker, dyrektor produktu.

Wargaming UK planuje zbudować zespół kluczowych twórców. Obecna oferta stanowisk dostępna jest tutaj – https://wargaming.com/en/careers?office=403#jobs_list

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. Danboj pisze:

    Pierwsz co jak wyświetliło mi się to zdjęcie to myślałem że ktoś ważny z WG zmarł…

  2. patrix pisze:

    Biuro będzie pracować and nowym tytułem (literówka panowie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.