Sezon 10 na Mapie Globalnej – zestawy stylizacyjne

Screeny nowego zestawu stylizacyjnego „Cyfrowy klanowy”, który pojawił się w plikach gry aktualizacji 1.2. Będzie można go zdobyć w nadchodzącym dziesiątym sezonie na Mapie Globalnej.

Style przyznawane będą po jednym na konto. Można je bez problemu wymieniać między pojazdami. Dla każdego kraju dodano po trzy części kamuflażu. Po zastosowaniu na pojeździe nie mogą zostać usunięte.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

  1. GustawPoL pisze:

    yyy ten zaprezentowany zestaw stylizacyjny jest – jakby to napisać… mogli się bardziej postarać, ale i tak wezmę, jak dadzą.

  2. Gieroj pisze:

    Dzis byl dzien.botow w wg.ale pamietajcie tylko IS-7 reszta X tierow to zlom a kamuflaze fajne podobaja mi sie.

  3. pan zlo pisze:

    wg to oszusci , kolejny dzien zmian w mm i rng , zas boty maja camo z kosmosu, zas mm ustawiony pod czolgi wzgledem map. trzeba dojechac brudasow z bialoruskiej wsi. tak oszukanje gry jeszcze nie widzialem . juz raz qurwy skasowali mi konto i cala historie jak pokazalem i pliki co odpowiadaja za zmiany , takie to sa cwele . ale przyjdzie dzien ze ukaze wszyskim ca prawde o wg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.