Poligon – misja na czołg premium VII poziomu

Taka sytuacja…

Jeżeli się nie mylę, to po wykonaniu samouczka / przejściu Poligonu gracze otrzymują szereg zadań za których wypełnienie dostaniecie rezerwy, dni konta premium, kredyty, a nawet czołg premium VII poziomu VK 45.03 (na stałe / na wypożyczenie?).

Jeżeli wiecie coś więcej na temat tych misji, to podzielcie się tą wiedzą w komentarzu! 😉

Dzięki wilk5436.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. przem7slaw pisze:

  Witam,
  Wysłałem do działu wsparcia wg pytanie o tą misję. Najpierw otrzymałem enigmatyczną odp że niektóre misje wymagają spełnienia określonych kryteriów żeby je otrzymać. Poprosiłem więc o sprecyzowanie warunków potrzebnych do otrzymania ww misji. Niestety dział wsparcia nabrał wody w usta, twierdząc że kryteria są: cytuję „tajne i nawet dział wsparcia ich nie zna „. Tajemnicza sprawa.

 2. buldog_mik pisze:

  A jak już ukończyłem samouczek to można jeszcze raz?

 3. zdenerwowanygracz pisze:

  WG jak zawsze ma w ***** stałych graczy dzięki którym maja statystyki jakie kolwiek ze ktos w tą gre jeszcze gra. Ale i tak dadzą czołgi premium nowym graczom którzy nic do tej gry nie wnieśli oprócz jednej cyferki do statysyk

 4. atm12 pisze:

  Czołg jest na stałe

 5. Maliniak pisze:

  Mi to wyskoczyło na koncie założonym w 2012 roku z kilkoma tys bitew – definitywnie nie po zrobieniu samouczka.

 6. Krenegee pisze:

  Nie tak dawno robiłem coś takiego na zrekrutowanym koncie i za ukończenie w nagrodę był T-34-85M wypożyczony bodaj na tydzień. Nie sądzę, żeby nagle dali coś na stałe, tym bardziej wyższego tieru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.