Wieści z SuperTestu – balansowanie, kalendarz, bitwy rankingowe, Sprint

Balansowanie, kalendarz, bitwy rankingowe, Sprint.

 

 

Balans


Rozpoczęło się testowanie algorytmu balansowania dla bitew tieru VI-X. Wprowadzi limit 4 niszczycieli na stronę w bitwie. Jeśli bitwa się nie rozpoczęła, a pierwszy gracz w kolejce będzie czekał ponad 3 minuty limit zostanie wyłączony.

Nie będzie możliwości grania więcej niż 4 pancernikami i 4 niszczycielami w bitwach kooperacyjnych.


 

Kalendarz z nagrodami za logowanie


Do gry zostanie dodana nowa sekcja: kalendarze. Gracze będą nagradzani za regularne logowanie się do gry. Kalendarz będzie dostępny dla nowych graczy. W planach jest dodanie kalendarza dla wszystkich w późniejszym terminie.


 

Bitwy rankingowe – Sprint


Do gry zostanie dodany nowy format bitew rankingowych – sprint. Podczas dwóch pierwszych sezonów tego formatu, gracze będą brali udział w bitwach okrętów V tieru odpowiednio 6v6 graczy i 8v8 graczy. Będzie dostępnych 10 rang. To pozwoli wejść do bitwy w dywizjonie 2 graczy. Czas trwania sezonu zostanie mocno ograniczony w porównaniu do obecnego. Liga wilków morskich zostanie wyłączna.

Format jest przeznaczony dla nowych graczy, ale każdy będzie mógł wziąć w nim udział.

Wszystkie informacje są wstępne i mogą ulec zmianie.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. GustawPoL pisze:

    Eksperymenty na WOWS mogą przynieść zmiany w WOT i na to liczę. Mniej art. (nie więcej niż dwie) a ideałem byłaby jedna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.