Okręty podwodne podczas misji halloweenowej

Wczorajszego dnia, Wargaming ogłosił nadchodzące wydarzenie Halloween 2018 roku wraz z jego największą niespodzianką:  okrętami podwodnymi! Teraz natomiast pokażemy Wam jak będą wyglądać te jednostki. Każda z nich będzie miała swoją charakterystykę. Od najmniejszych i najbardziej zwrotnych lecz o słabej sile ognia, aż do dużych ciężkich potworów mogących zmieść wroga jedną salwą.

Okręty podwodne będą dostępne tylko podczas specjalnego wydarzenia Halloweenowego, tak więc nie wpadajcie w panikę, ponieważ nie będzie ich widać w bitwach losowych. Każda z jednostek będzie miała własnego specjalnego kapitana, a tryb rozgrywki zdaje się być podobny do poprzednich, w których trzeba zniszczyć określone cele i przejść przez mapę z punktu A do punktu B.

 

Cyrus Herrero

 

 

Dr Frankenship

 

 

Klaus V Teslau

Kraken A

Lazarus Centurino

 

 

Leviafan A

 

 

Mina Hurray

 

 

Rat Z23

 

Worm

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. Anonim pisze:

    Lazarius Centurio to chyba perwersja na tle Uboota typu XXI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.