Sklep premium: Progetto M35 mod. 46 i Primo Victoria

W sklepie premium pojawiły się dzisiaj oferty z włoskim Progetto M35 mod. 46 oraz szwedzkim Primo Victoria. Pojazdy dostępne w trzech zestawach.

Progetto M35 mod 46 słynie z wyjątkowego mechanizmu automatycznego przeładowania, który pozwala mu zasypywać przeciwników razami z niewiarygodną prędkością. Zdumiewająca liczba zadawanych obrażeń, doskonałe działo i dobra mobilność sprawiają, że ten pojazd jest ucieleśnieniem włoskiego stylu walki w World of Tanks. Wypróbuj ten czołg dzięki nowemu zestawowi!

 • Czołg + W pełni wyszkolona załoga oraz miejsce w garażu za 160,68 zł;
 • Czołg + 6 000 złota + 15 misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo oraz 4 dodatkowe przedmioty za 240,64 zł;
 • Czołg + 15 000 złota + 30 dni konta premium oraz 11 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Ważne: Jeśli kupicie czołg Progetto M35 mod. 46 w zestawie kompletnym lub zestawie Supreme (za 240,64 zł lub 401,07 zł), otrzymacie kody bonusowe na 1 (zestaw kompletny) lub 3 (zestawy Supreme) dla Waszych znajomych! Jeden kod pozwoli im grać czołgiem Progetto M35 mod. 46 przez 25 bitew!

Pojazd ten, oparty na konstrukcji Centuriona, jest poświęcony zespołowi Sabaton. Dysponuje nie tylko własnym kamuflażem, ale także całym zespołem w charakterze czołgistów z atutem „Zespół braci”. Kup ten zestaw już dziś i walcz o zwycięstwo!

 • Czołg + W pełni wyszkolona załoga zespołu Sabaton z atutem „Zespół braci” oraz miejsce w garażu za 144,18 zł;
 • Czołg + 7 150 złota + 15 misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo oraz 3 dodatkowe przedmioty za 240,64 zł;
 • Czołg + 16 750 złota + W pełni wyszkolona załoga zespołu Sabaton z atutem „Zespół braci” oraz 10 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Ponadto:

Jeśli jesteście fanami zespołu Sabaton lub czołgu Primo Victoria, mamy dla Was dobre wieści: w tym miesiącu firma Cobi wyda nowy zestaw oparty na najbardziej metalowym pojeździe World of Tanks! Ta perełka jest dostarczana z napisami i emblematami z gry i, rzecz jasna, figurkami, które są wzorowane na członkach zespołu muzycznego! Zestaw zawiera także przedmioty do gry World of Tanks!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. szczecinianin pisze:

  Nie dziękuję nie skorzystam z oferty 🙂

 2. vequu123 pisze:

  Jak kupiłem zestaw kompletny, to gdzie ten kod dostanę?

 3. DEFENDER pisze:

  Przeginaja z cenami bo ludzie kupuja, gdy sprzedaz siada wtedy ceny leca drastycznie w dol, gdy latem byl duzy odplyw graczy to ceny na mnostwo itemow z ich sklepu spadly nawet ponad 50-60 procent.

 4. Anonim pisze:

  Co to jest 100 € 😀 dla niemca tylko pół dnia pracy

 5. BlackAce pisze:

  Czy tylko mjbsie tak wydaje czy z cenami za czolgi medium trochę ostatnimi czasami przeginaja?

  • Lol pisze:

   Nie wydaje Ci się… miałem ochotę kupić Progetto ale jak zobaczyłem tą cenę to zacząłem się śmiać… cena jak za czołg ciężko pfff. Wg ma ludzi za debili, wiedzą że Progetto jest dobry i ludzie go chcą to zapłacą każdą cenę… wolę poczekać na somuę, będzie podobna cena, potrafi dingać i jeszcze zarabia lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.