Zmiany w opcji wyłączania niehistorycznych okrętów

Jeśli poszukujecie opcji wyłączenia okrętów typu:

 • Azur Lane,
 • Arpeggio,
 • High School Fleet,
 • Dragon,
 • Makoto Kobayashi Signature Series Camo.

To możecie się mocno zdziwić. W tej chwili w grze nie da się „zniknąć” tych jednostek, a jedynie skórki na nich, a sam okręt nadal jest widoczny w porcie. Niestety na obecną chwilę nie wiemy czy można nałożyć inny kamuflaż. Jeśli wiecie, dajcie znać w komentarzach!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

9 komentarzy

 1. Jurus pisze:

  Nie rozumiem samego artykulu – mam ARP i dawalo(da sie tez teraz), wylaczyc malowanie okretu z tej serii, w porcie i w bitwie. No ale nie daje sie zalozyc kamuflazu i to jest ten myk. Za to w opcjach karuzeli dawalo sie kiedys wylaczyc widocznosc okretow( o to chodzilo?) z serii ARP i podobnych, a teraz tego nie ma. Troche to beznadziejne rozwiazanie ze strony WG.

 2. Aras pisze:

  Dlatego opcja jest tylko jedna War Thunder. No chyba że kręci was bajkowy kolorowy świat małych dzieci

  • Jurus pisze:

   Och Ach, jakos nie rozumiem tego „szalenstwa” zwanego War Thunder, ale sadzac po ilosci graczy nie mam czego zalowac. Zreszta podobnie bylo z AW, wielki Hype… i tyle.
   P.S Tak hejtuje WT
   P.S 2 Gralem w to i nie widze sensu powrotu do tej gry.

 3. Anonim pisze:

  HSF Herekaze można pływać z kamuflażem typowym dla japońskich dd

 4. Anonim pisze:

  Nie rozumiem opcji ukrywania okrętów które się posiada. Nie gram w to, więc pewnie dlatego nie rozumiem. Pomoże ktoś? Okręty są wynajęte i skończył im się czas czy jak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.