Wersja 1.2 – lista zmian, Boty w WoT

Główne zmiany

 • Mapy HD: 3 lokacje zostały usprawnione, by wykorzystywały w pełni nowy silnik graficzny.
  • Granica Imperium – to pole bitwy będzie dostępne dla pojazdów poziomów IV–X;
  • Przedmieście – to pole bitwy będzie dostępne dla pojazdów poziomów IV–VI;
  • Autostrada – to pole bitwy będzie dostępne dla pojazdów poziomów IV–X.
 • Usprawnienia map: Overlord, Piaszczysta Rzeka, Paryż, Ruinberg i Redshire zostały zmienione, by były bardziej zrównoważone i przyjemniejsze w grze.
Boty w World of Tanks

Niektóre klastry (dla przykładu LATAM) mają problem z długim czasem oczekiwania na wejście do bitwy, szczególnie na niższych poziomach. Aby skrócić czas oczekiwania w kolejce, wprowadzono pojazdy, którymi będzie dowodził komputer. WG chce przetestować mechanikę podczas tego serwera testowego.

Będą kontrolować czołgi poziomów I-V i spotykać te pojazdy będzie można tylko na wybranych mapach. Rozpoznacie je po tym, że na początku i końcu pseudonimu pojawi się znak dwukropka, a obok nicku widnieć będzie specjalna odznaka.

Podczas gdy mechanika będzie dostępna dla wszystkich na serwerze testowym 1.2, AI zostanie wprowadzona w klastrze LATAM NA. Planuje się również dodanie botów do australijskiego klastra. EU, RU, APAC i amerykańskie serwery NA pozostaną nienaruszone.

Dostępne poziomy I–V
Minimalna liczba botów na drużynę 3
Czas oczekiwania 20 sekund za nim matchmaker dobierze boty do bitwy
Jak odróżnić znak dwukropka oraz specjalna odznaka
Dostępne mapy Karelia, Prochorowka, Kopalnie, Redshire, Step, Zatoka Rybacka, Ensk, Lakeville, Ruinberg, Murowanka, Erlenberg, Linia Zygfryda, Urwisko, Piaszczysta Rzeka, El Hallouf, Lotnisko, Przełęcz, Linia Mannerheima, Lodowiec, Południowe Wybrzeże, Overlord
Zmiany w Misjach Osobistych

 • W przypadku osobistych misji bojowych w operacji na Objecta 279 (e) pojawił się nowy przycisk „Wstrzymaj”:
  • Umożliwia wstrzymanie zadania, po którym postęp nie zostanie wzięty pod uwagę, dopóki gracz nie wznowi zadania. Pozwoli to graczom nie bać się utraty postępu, jeśli chcą odpocząć od niektórych zadań.
 • Ulepszenia ekranów z nagrodami.

 • Dodano nagrody za 10 sezon mapy globalnej;
 • Przeprojektowano menu wyjścia z gry.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. BamboMambo pisze:

  Jasne gwarantuje ze boty będą o ile juz nie są również ja EU tylko wprowadzą je tylnymi drzwiami

 2. Piotrek pisze:

  Nie rozumiem, przecież na EU od dawna są boty. Stoją w bazie za krzaczkiem HT z siatką maskującą. Nie mieliście jeszcze takiej bitwy? 😛

 3. ZingerHZ pisze:

  Przeciez WG ma w nosie wn8 ,po co te krzyki? Powiem wam ze czasami gram bez xvm i przynajmniej sie nie denerwuje.

  • Zodjak pisze:

   WG nie ma w nosie wn 8, mysle ze nawet ciesza się ze gracze znaleźli sobie odnośnik- chcesz wysokie wn8 musisz uzywac golda i WG to pasuje dlatego nie czepia się xvm-a bo kasa się zgadza a imbecyle robia reolll kont i wala full gold os samego początku żeby mieć wn8 powyżej 3000

   • Anonim pisze:

    Reroll robią ci co chcą. Imbecylem to możesz być co najwyżej ty, że nie szanujesz czyjeś decyzji. A to nie jest hop siup. Z resetem traci się prawie wszystko co do tej pory się osiągnęło. Załogi trzeba rzeźbić od nowa, zbierać XP, etc. Osobiście to potępiam, ale nie uważam to za powód do wyśmiewania się z kogoś. Godni pożałowania są tylko ci co (nieważne czy zrobili reroll, czy nie) obnoszą się swoim wysokim wskaźnikiem, a resztę uważają za śmieci.

 4. Andrettoni pisze:

  Brawo, na małych tierach powinni grać nowi gracze, tacy, którzy się uczą lub grają dla rozrywki, a nie „fioletowi”, którzy z goldem sobie poprawiają statystyki na maluczkich i niech ich nawet będzie po 10 z każdej strony, a WN8 powinni liczyć tylko za tiery 8-10. Ludzie, którzy zaczynają nie mają szans, bo „skille” ich biją. Plutony z goldem biją od 1 tieru ludzi, którzy odpalili grę pierwszy raz, szczególnie polują jak wchodzą nowe nacje… „Staty sobie robią” – nie łaska na 10?

  • Raf pisze:

   Ci co wcześniej nie było zieloni, niebiescy lub fioletowi mieli ten sam problem i dzisiaj jakoś nie narzekaja! Dlaczego reszta ma mieć lepiej?

  • leila pisze:

   racja popieram w 100% twoją wypowiedz ,a na x nie dają rady bo oklep gwarantowany i juz staty tak nie grają lepiej dac popis na lolkach i cieszyć się bo wywalił do garazu 6ciu.takie cos powinno byc zabronione.

 5. Hasagi pisze:

  Oj panocki – tylko hejt i lament wam w głowie, jak chodzi o opinię WG…
  Większość graczy ma ten sam pogląd co wy i jakoś nie afiszują się z tym – w tym przypadku będziesz miał przynajmniej PEWNOŚĆ, że gra bot, bo będzie oznaczony, a co do tych co wspomniałeś….no cóż – jeśli WG „nie widzi” problemu z nimi, to raczej nie ma się co nastawiać, że coś zrobią w tym kierunku…taka prawda

 6. Zodjak pisze:

  A boty na 10t , 9t 50k tys bitew 30 wn albo jak kto woli 2k oceny osobistej to co!!! pelno ich na randomie do tych to już się nie przyznają? Dziadostwo i tyle to cale WG

 7. Jan pisze:

  Oj chyba kiepsko z WoT skoro oficjalnie przyznają się do botów. Z maratonem na T 25 też było coś nie tak skoro nagle wskakiwało 25 mln lub robiło się ponad 200 mln

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.