Q&A 11-09-18

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Bozo pisze:

  Niech lepiej coś zrobią z tym MM. 80% bitew z tierami wyższymi

  • Anonim pisze:

   Racja. MM działa tragicznie, szczególnie na tierach 6 i 8. Oczywiście 9 tiery też prawie wszytskie bitwy mają z X tierem ale to już różnica tylko 1 tieru więc można przeżyć.
   Mnie osobiście bardzo rozbawił patch poprawiający mm w styczniu tego roku, który działał przez jakieś 6 dni i mm znowu był jak dawniej.

 2. krwawyzgred pisze:

  No bez jaj ! Odpier….się proszę hipokryci z WG od 67(!) gdy nie robi się NIC z pewną przegiętą francuzką artą i pewnym niemieckim td…
  Przesadziliścei onegdaj z hellcatem wykastrowaliście go a nie dali nerfa.
  Skoro widzicie problem to raczcie łaskawie spojrzeć jaki sami stwarzacie.
  Z taką (waszą) logiką coraz mniej się chce wspierać grę (zakłamanie)
  Rozumiem, że znerficie polskie czołgi bo też są za dobre (9,10 tier) i leją ruskie.
  Proszę nerfić wszystkie (!) przegięte czołgi !

  • Zgred hipokryta. pisze:

   Przecież napisali że bedą tego typu pojazdy zmieniane a dla przykładu jest t67. I nie pisz że mają go zostawić skoro sam potwierdzasz że jest przegięty. Takie pojazdy pozwalają na zbyt wiele i psują balans w bitwie. Trzeba zbalansować wszystkie, ale i tak balans będzie zachowany zupełnie dopiero gry przestanie 5 tiery rzucać w większości na 7, jak 6 na 8, itp.
   Najlepiej napisać że mają ci zostawić twój op czołg bo nie musisz umieć grać a wciąż dobrze ci na nim idzie, niech nerfią inne, a twój wn8 maker mają zostawić! Pff A arty nie będą potrzebowały większego balansu jeśli ograniczą ich ilość na bitwę.

   • Zgred hipokryta. pisze:

    Szczególnie powinni odpowiednio zbalansować te wszystkie 3,4 tiery na których ludzie spędzają większość czasu w grze żeby sobie w gejowy sposób wn8 na nowych graczach nabijać, to jest hipokryzja. Sam masz najwięcej bitew tylko na op tankach niskiego tieru, bo na zwykłych raczej ci specjalnie super nie idzie.

    • krwawyzgred pisze:

     Czemu usuwa się mój post ? Czemu odbiera mi się prawo do dyskusji, Czy post usuwa miłośnik przegiętej francuzkiej artki i niemieckiego td-ka ?
     No to powtórzę.
     W d… mam staty wn(y) etc. !!! Od kiedy gram wisi mi to jak wagon kitu. Koledzie chyba nie…
     Gram tym co mi sprawia frajdę i tym co daje mi jako tako ciagnąć zabawę (ekonomicznie).
     Nie czułem i nie czuję absolutnie potrzeby w związku z powyższym do „pięcia się w górę”.
     Wyjątek zrobię dla polskich czołgów i tam zostanę z tym, który mi da najwięcej frajdy, może to będzie dycha, a moze 9 – tka a może 3 tier.
     Jestem za nerfem KAZDEGO czołgu, który jest przegięty (to powtarzam). W tym artki made in france i tedeka made in germany. W takim przypadku proszę nerfić i 67 (dawno nim nie grałem)
     Owa przebrzydła arta wystarczy jedna i potrzebuje nerfa.
     Zdecydowanie najwięcej bitew mam na hellcat, no bo jest przecież mega op (?!) Po prostu go lubię i tyle.

 3. Anonim pisze:

  „Planujemy podmieniać więcej czołgów (podobnie, jak FV215b, FV215b 183 czy Focha 155). Które? Z oczywistych względów, jeszcze nie powiemy. Ale zachowamy narzuconą wcześniej zasadę (gracze zachowują oryginał).” Ciekawe o czym mowa… darmo dycha zawsze spoko ale byle nie z linii ktorych nie robie na razie :p

 4. Ten pan co tylko marudzi :( pisze:

  Nareszcie. Sam mam wiele bitew na t67 i stwierdzam że jest op. Dobra załoga siata lorneta dosyłacz racje i jesteś nie do rozwalenia. Oczywiście jest więcej takich czołgów. Moim zdaniem powini zrobić coś z 2-3 tierem by debile nie mogły nabijać statystyk na 3 tierze. Niech np statystyki konta naliczają się od 4/5 tieru jak to jest z niektóymi medalami epickimi chyba.
  Tak samo jest z lightami 7 tieru jak i innych też w sumie. WG zniszczyło w pewien sposób spota dając możliwość scoutom grania na topie. Robią teraz dmg i nic więcej bo to przecież daje wn8 a spot nie. Poprzednie losowania zmuszały ich do spota i było git. Sam gram lightami i są zbyt mocne gdy losuje je wśród 3 topowych czołgów dajmy na to 7 na 5 tiery.
  Sprawa druga: TOG II* jest ciekawym czołgiem – bardziej kolekcjonerskim niż grywalnym. Trudno zrobić z nim cokolwiek…….Chyba to miało być napisane ”Trudno zrobić NIM cokolwiek”. Lekki rebalans nie załamał by gry a więcej ludzi mogłoby nim jeździć, większość moich znajomych i tak sprzedawała ten czołg po kilku walkach.

  • Ten pan dalej marudzi :( pisze:

   Widzieliście te statystyki serwera tygodniowe? Od lat w wocie gra opiera się prawie tylko na nabijaniu statów na 3 tierach. 60/70 % bitew jest tylko tam. Niby nic ale rebalans tych tierów uniemożliwiający wbijania tam statów przyciągnąłby graczy znowu na 8 tiery czy X tiery. Swoją drogą męczące jest gdy pojawia się w bitwie jakiś pro koksu na niebieskich statach, starasz się go wesprzeć by ugrać bitwę a ten muchomorek umiera bo nie umie grać powyżej 4 tieru. Staty kiedyś coś ukazywały, obecnie to już tylko gejowe marnowanie czasu na lolkach by mieść śliczne kolorki pasujące do butów.

 5. Dr.Świnia pisze:

  Ciekawe które pojazdy przejdą na elitarne i co je zastąpi i co chcą zniszczyc w szwedzkich td

 6. FigoFago pisze:

  Zniszczyliscue vk72k

 7. Zagnansk1986 pisze:

  Ruszycie T67 -uninstal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.