Jak zdobyć maszyny premium? Obligacje!

Chciałbyś zdobyć maszyny premium oraz dodatkowe bonusy, grając jedynie w War Thunder? Wypełniaj specjalne zadania, zdobywaj kolejne obligacje wojenne i zdobądź upragnioną nagrodę całkowicie za darmo!

Asortyment ważny do 30 września.

Po raz pierwszy do zdobycia będzie włoski Spitfire Mk.Vb/trop oraz radziecki T-34-57. Dodatkowo zaktualizowaliśmy kupony z maszynami dostępne w Trofeum

🔸 Maszyny premium

  • Spitfire Mk.Vb/trop (Włochy)
  • Т-34-57 (1943)
  • Hudson Mk.V
  • Pz.III N
  • Chi-Nu II
  • BTD-1

🔸Oznaczenie „Pacific Prowler” Porucznika Clinta Warda, 44. FS, 18. FG, Filipiny, USAF

🔸Jazda testowa:: Cromwell Mk.V (RP-3), Ru 251, J2M4 Kai, T114, Т-34-100

🔸Karty Bonusowe  50%, 100%, 300%, 600%, 800% do PB i SL na 1 bitwę

🔸Dekoracje 3D (kamuflaże)

🔸Dekoracje 3D (znaki drogowe)

🔸Rozkazy

🔸Awatary dla czołgistów

🔸Zapasowe użycia

🔸Trofeum z maszynami: M-3 Medium (ZSRR), CR.32 bis, P-26A-34, Boston Mk.I, He 112B-2/U2, ŁaGG-3-34.

Oznaczenie „Pacific Prowler” Porucznika Clinta Warda, 44. FS, 18. FG, Filipiny, USAF

 

Interesujące maszyny

  • Spitfire Mk Vb/trop (Włochy)

Samolot premium na III Erze to doskonały wybór, by przyspieszyć badanie włoskiego drzewka! Brytyjscy piloci z pewnością odnajdą się w tej maszynie, ale nie tylko, ponieważ włoscy piloci z pewnością już stawili mu czoła! To piekielnie zwrotny myśliwiec o dobrych osiągach. Podczas gdy Folgore czy Messerschmitty mogą cierpieć na kiepskie uzbrojenie, Spitfire posiada dwa działka kal. 20 mm oraz pomocnicze karabiny Browninga 7,7 mm.

  • Т-34-57 (1943)

Czołgiści bez wątpienia znają wartość czołgu T-34 na polu bitwy. Tym razem do zdobycia będzie wersja z długą armatą kal. 57 mm! Działo to posiada świetne właściwości penetracyjne oraz jest szybkostrzelne, co skutecznie wynagradza niezbyt duże uszkodzenia zadawane przez pociski tego kalibru. A więc do boju!


Zadania Bojowe –  misje wprowadzają nieco zróżnicowania do rozgrywki oraz, jako że są indywidualne dla każdego gracza, zapobiegają szkodliwej sytuacji ignorowania przez wszystkich graczy głównych celów rozgrywanej misji i negatywnej rywalizacji w wykonaniu tych samych zadań pobocznych. Zadania  są dostępne dla wszystkich graczy, którzy odblokowali już przynajmniej jeden dowolny pojazd 3 ery. Za ukończenie zadań gracz otrzyma Srebrne Lwy i Obligacje Wojenne — specjalną, unikalną dla tych misji walutę możliwą do wydania w również specjalnie utworzonym sklepie. Asortyment, rzecz jasna, także jest unikalny!

Więcej informacji znajdziecie w naszym Blogu Deweloperskim.

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.