Supertest: Type 59 i T26E4 SuperPershing

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. Grzesiek napisał(a):

  Mi się T26E4 zawsze dobrze grało fakt był ślamazarny ale ja nie narzekałem na jego penetracje tym bardziej , z golda nie grałem premka jest do zarabiania a nie do naparzania z golda 192 mm peny wystarczało do porobienia większości 8 i 9 wystarczy wiedzieć gdzie celować …no ale cóż już nie ma tych samych ogarniętych graczy co kiedyś dziś gold noobom nigdy się nie dogodzi większości zawsze będzie mało i mało a przyczyna jest prosta bo 80% graczy WoT nie umie grać nie znają słabych punktów czołgu i dla nich jest amunicja pramium bo nawet w wargamingu wiedzą że byle idioty wypranego z logiki nie nauczą techniki strzelania i ogolnie grania

 2. Pieseł napisał(a):

  czyli type 59 który jest 8 tierem ma mocniejszą wieżę niż wz 120 na 9 tierze, która jest w zasadzie tym samym czyli chińskim odpowiednikiem t54.

 3. Podjarany napisał(a):

  Wczoraj po paru latach zachciało mi się odkurzyć typ59 A bitwa na nim była tak żenująca że omal bo nie sprzedałem. Większego złomu 8my tiery nie widziały. Miałem wrażenie że jeździ wolniej od ciężkich. Strzelanie(przeładowanie,skupianie) jak na meda z taka pena to nastepna życiowa porażka. Typ 59 z niegdyś legendarnej zabawki stał się życiowym przegrywem,złomem pierwszej kategorii.******* to że tyle lat zajęło im dopatrzenie że to je*** p********* złom.

 4. najlepszego mieć wpływ napisał(a):

  Może wreszcie będzie się dało grać złom pershingiem 😂

 5. Truth_is_God napisał(a):

  Boli mnie jeszcze, że WG zapomniało o najgorszym czołgu w zestawie Panther 88. Tam na bank powinni dać większą mobilność.

 6. Truth_is_God napisał(a):

  Pershing teraz będzie ok :). Nie mam go w garażu, ale jak widziałem graczy co się nim męczyli na mapach, to teraz się cieszę, że będzie lepiej.

 7. Jaix napisał(a):

  Przecież on nie będzie grał z X.

 8. Anonim napisał(a):

  o prosze cie. jak czytasz to do konca. nie ruszaja mm. to buff zeby te czolgi dawale rade z 9

 9. leo napisał(a):

  Tak to on powinien wygladac od poczatku. Byl bezuzyteczny na IX teraz bedzie jeszcze bardziej na X.

 10. zaciekawiony napisał(a):

  a kiedy 112 ?

 11. P0whatan napisał(a):

  Zmienili czas przeładowania, to po kiego wała piszą, że zwiększyła się szybkostrzelność i uszkodzenia na minutę???

 12. Grem napisał(a):

  Hah teraz Super Pershing będzie miał moc przy jeździe 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.