Supertest: początek testów czołgów premium z preferencyjnym MM (+1)

 
Nowe polskie czołgi, zmienione Misje osobiste, nowe mapy… wersja 1.1 dodała dużo nowości do gry i to jest super, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż jest wiele do zrobienia, w tym poprawienie położenia, w jakim znalazły się czołgi z preferencyjmym MM. Pracujemy nad nimi.
 
W czasie pierwszej rundy testów poprawiliśmy statystyki tych pojazdów. Następnie sprawdziliśmy w jaki sposób zmieniły się statystyki bitewne i jaki był odzew testerów. Zarówno wyniki bitew, jak i odzew wskazały że przydałyby się dodatkowe zmiany. Czołgi z preferencyjnym MM zaczęły sobie radzić lepiej – ale wciąż nie dość dobrze.
 
Przed obecną serią testów, skuteczność bojowa tych pojazdów ogromnie się różniła – niektóre zaczęły radzić sobie lepiej, inne były koszmarne. Pierwsza runda Supertestu dała nam niezłe podstawy do dalszych zmian: poziom skuteczności bojowej czołgów, o które nam chodzi jest plus minus taki sam. Co za tym idzie, czas na kolejny krok.
Druga runda Supertestu tych maszyn zaczyna się dziś. Początkowe zmiany oznaczają delikatne podniesienie skuteczności tych czołgów. Nie chodzi o ekstremalne zmiany: sprawdzimy cyferki i doprowadzimy te pojazdy do stanu, w którym mogą coś zdziałać przeciw pojazdom IX poziomu i w walce z czołgami o normalnym MM.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzimy kolejne zmiany.
 
Spec-czołgi nie będą tak skuteczne w walce, jak czołgi o normalnym MM, ponieważ nie spotykają one potworów X poziomu. Dlatego też na przykład efektywność IS-3 oraz IS-6 nigdy nie będzie na tym samym poziomie, niemniej ten drugi pojazd powinien sprawdzać się w bitwach tych poziomów, które są dla niego dostepne.
 
Raz jeszcze: początkowe zmiany statystyk spec-czołgów nie są ostateczne i mogą ulec kolejnym zmianom zanim zostaną wprowadzone na serwer gry.
 
Nie regulujcie odbiorników i oczekujcie kolejnych wieści! Powodzenia w bitwach!
Ź: forum.worldoftanks.eu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Ulidi pisze:

  IS-6 to ciągle kupa złomu. Bez poprawy pancerza na kadłubie nic z tego nie będzie. Trawa mit o pancerzu tego pojazdu a wszystkie VII przebijają go jak chcą…

 2. Tomek.Z pisze:

  Taka trochę za przeproszeniem informacja z ****, bo nic z niej nie wynika. Rozwiązanie jest proste, WG i tak będzie wprowadzać nowe czołgi premium i tu każdy się ze mną zgodzi. Wystarczy wycofać z gry wszystkie czołgi z tzw preferencyjnym losowaniem, a w zamian za nie oddać graczom golda i możliwość kupienia za tego golda maszyn z normalnym losowaniem, ale tzw unikalnych czołgów premium TAKA WYMIANA Z WYBOREM typu Kirowets-1, VK 100.01 (P) Ausf. B (Nie mylić z Mauerbr…) , no oczywiście Defender, proste ? I tak za perę miesięcy znowu wyjdzie ,,trochę słabiej zbalansowany” brat ,, Defendera” i proste ?

 3. cd pisze:

  kiedy możemy spodziewać się informacji poprawionych parametrów czołgów ? i czy można bezpośredni link do forum z informacją o tym superteście

 4. df pisze:

  ciekawi mnie jak się zmieniły parametry na pewno z tych świetnie sobie radzących czołgów to fcm 50 t, kartofel,super persing i może typ59 ale co do wz 111 kv 5 i 112 to te czołgi potrzebują więcej uwagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.